SIO-2020 Shema šolskega sadja in zelenjave Ekošola
aktualno šola koledar dejavnosti projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Aktualno

Aktualne novice in pretekle novice razvrščene po šolskih letih. Zadetke je možno omejiti z dodatnimi parametri iskanja.

Aktualne novice

Arhiv:

Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008

Aktualne novice

aktualni dogodki za: objavil-a:

sreda, 19. 09. 2018, 18:52
Sprememba voznega reda šolskega avtobusa
Zaradi potreb, ki so se pokazale na terenu se spremeni vozni red šolskega avtobusa, kar si lahko preberete v spodnji priponki.

Sprememba voznega reda šolskega avtobusa
petek, 14. 09. 2018, 19:48
Katalog dopolnilnih dejavnosti za nadarjene učence 2018/2019
Učenci in starši. Pred vami je Katalog dopolnilnih dejavnosti za nadarjene učence 2018/2019, s katerim želimo, nadarjenim učencem osnovnih šol Slovenskih goric ponuditi raznolike dejavnosti, ki bi jih spodbudile k čim bolj kreativnem razmišljanju. V Katalogu so različne aktivnosti, ki jih boste lahko izbirali med počitnicami in v sobotnih šolah. Dejavnosti se bodo odvijale na posameznih osnovnih šolah in so brezplačne. Starše prosimo, da podpišejo soglasja, ki ga učenci oddajo koordinatorici za nadarjene učence, Maji Mencigar in da jih seveda na dogodek pripeljejo in odpeljejo.

Želimo si, da bo naše sodelovanje še naprej potekalo uspešno in da se bo vedno več nadarjenih učencev odločalo za sodelovanje na dogodkih, ki so jim namenjeni.

Katalog bo vedno dostopen tudi na prvi strani v rubriki "Nadarjeni učenci".

Katalog 2018/2019
sreda, 04. 07. 2018, 11:00
objavila Milena Kokol
Valeta 2018
Devetošolci so skupaj z razredničarko Mileno Kokol organizirali zaključno prireditev Valeto 2018, ki se je odvijala v telovadnici OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol in sicer, v petek, 8. junija 2018. Program valete je bil bogat in pester. Devetošolci so se v uvodoma predstavili, zatem izvedli plesni festival in v igri vlog predstavili posamezne šolske postaje. Izključno za to prireditev so se predstavili v različnih glasbenih zasedbah in svoje nastope odlično izvedli. Svoje odlično znanje so dokazali tudi v baletu in twirling plesu. Vrhunec prireditve je bil nastop mamic naših valetnikov, ki so strnile vrste in povrh še odlično zaplesale. Devetošolci so prejeli pohvale, priznanja in knjižne nagrade za šolsko leto 2017/18. Podelila sta jim ravnatelj Stanislav Senekovič in razredničarka Milena Kokol. Prav tako so s strani občine Sv. Jurij v Slovenskih goricah prejeli knjižno nagrado (pesniško zbirko Neže Maurer), vsem devetošolcem jo je podelil župan občine, g. Peter Škrlec. Ker je to generacija, generacija presenečenj, je bil vrhunec prireditve tudi nastop glasbenika Isaaca Palme, darilo razredničarke Milene Kokol. Odlična prireditev je uspela s pomočjo staršev, ki so prispevali svoj delež tako na uradnem in neuradnem delu. Prav vsi starši so prispevali s peko peciva in navdušili z dekoracijo, to znajo le jurovske mame, čestitamo. Posebna pohvala ge. Mateji Konrad in ge. Liljani Špindler za odlično organizacijo in pogostitev za delavce šole, ta del sta sponzorirali sami, iskrena hvala. Velik doprinos k valeti so prispevale tudi ga. Fanika Kamenšak, ga. Marija Divjak in družina Urbanič. Obenem bi se zahvalila tudi ge. Leonidi Lubi, ki je štiri leta bila predstavnica sveta staršev in odlično zastopala našo razredno skupnost. V imenu OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol se devetošolcem zahvaljujem za odlične učne rezultate, za izredne dosežke na različnih tekmovanjih ter za sodelovanje v različnih projektih. Spoštovani devetošolci, v vseh teh letih ste na naši šoli pustili velik pečat, hvala vam in srečno v prihodnosti. Zapisala: razredničarka Milena Kokol.
sreda, 04. 07. 2018, 8:14
objavila Milena Kokol
Predaja ključa 2018
Devetošolci so v četrtek, 14. 6. 2018, ob 13. uri na športnem igrišču v Jurovskem Dolu pripravili zanimivo in odlično pripravljeno prireditev z naslovom Predaja ključa. Pripravili so 13 šaljivih iger, v katerih so se osmošolci pravično, hrabro in goreče bojevali. Osmošolci so bili razdeljeni v dve skupini: Spužiji in gasilci Florijani. Program iger je bil sestavljen tako, da so bile igre vsebinsko zelo raznolike. Skupini sta se preizkušali v plesnih in glasbenih nalogah, do prepoznavanja začimb in zelišč, metanja tenis žogic v pločevinke, štafetnih iger, ličenja fantov, do vožnje s triciklom in podobno. V vnetem boju so za las zmagali Spužiji. Ob koncu so bile zaobljube, ki so jih osmošolci glasno potrdili. Pohvala vsem osmošolcem za izreden fer play in za borbenost, ki so jo prikazali tako Spužiji kot tudi gasilci Florijani. Za devetošolce so bili vsi zmagovalci.

ponedeljek, 21. 03. 2016, 9:53
Kolo časa - zbornik
Zbornik, ki je bil izdal leta 2004 v obsegu 244 strani je sedaj na voljo v digitalni obliki v PDF formatu. Datoteka je velika 186 MB! Vedno pa ga boste našli tudi med povezavami na prvi strani naših spletnih strani.

Kolo časa - Zbornik ob 230-letnici šolstva v Jurovskem Dolu

nedelja, 23. 09. 2018, 21:43
© 2007-2018 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.