Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365
"Cajt je za jurfešto"
Nabirajmo kilometre
Trajnostna mobilnost

Nabirajmo kilometre

S projektom, ki smo si ga zastavili z učenci od 1. do 4. razreda, želimo poskrbeti, da bi bili naši otroci čim bolj fizično aktivni, zdravi in bi se dobro počutili. Otrokom želimo prebuditi željo po bolj aktivnem in zdravem načinu življenja.

Kilometre bomo nabirali med odmori, pri športu in drugih dejavnostih. Prišteli bomo tudi vse pretečene korake (teki) na urah športa in športnih dnevih. Opravljene kilometre bomo sproti narisali na zemljevid poti in nato raziskovali kraje, ki smo jih z doseženimi koraki obiskali.

Mentorica: Martina Škrlec

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | četrtek, 28. 10. 2021, 12:07