Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | e-učilnice | Oblak 365
"Cajt je za jurfešto"
Nabirajmo kilometre
Trajnostna mobilnost

Projekt Umetnost učenja je namenjen učiteljem razrednikom in izvajalcem DSP z namenom učenja z gledališkimi pristopi. Povezuje akademsko, praktično, socialno in čustveno učenje, razvijanje kritičnega in kreativnega mišljenja. Namen je spodbujanje inovativnosti učencev, medsebojnega sodelovanja, okrepiti zaupanje vase in v svoje delo.

Projektni program traja od septembra 2020 do oktobra 2021 in se zaključi z aktivno udeležbo na mednarodni konferenci.

V projektni program so vključene razredne skupnosti 2., 3. in 7. razreda ter učiteljice Silva Špindler, Alenka Dominik in Aleksandra Kuntner.

Projektni program Umetnost učenja sofinancira program Evropske unije Erasmus+ in Ministrstvo za javno upravo.

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | nedelja, 28. 02. 2021, 20:24