SPIRIT Slovenija Mreža gozdnih vrtcev in šol Ekošola Turizmu pomaga lastna glava eduroam

šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365

Junaki našega časa
Pasavček
Teden mobilnosti
Projekti EKSRP

Teden mobilnosti

V tednu od 16. 9. do 22. 9. 2021 se bo naš zavod pridružil že 21. Evropskem tednu mobilnosti, ki je nadaljevanje aktivnosti, ki smo jih izvajali v preteklem šolskem letu v okviru projekta Trajnostna mobilnost. Slogan Evropskega tedna mobilnosti je: "Živi zdravo. Potuj trajnostno."

Izvedenih bo veliko dejavnosti: gibalne aktivnosti na prostem, sprehodi in seznanjanje otrok s prometnimi znaki in varnostjo v prometu, risanje na omenjeno temo ter izdelovanje izdelkov na temo mobilnosti iz odpadnih materialov in embalaže. Vse izvedene aktivnosti bomo tudi fotografirali in jih ob sodelovanju z Občino Sv. Jurij v Slovenskih goricah posredovali v Skupno občinsko upravo Maribor, ki je pobudnica za sodelovanje v omenjenem projektu.

© 2007-2022 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | petek, 21. 01. 2022, 10:09