SPIRIT Slovenija Mreža gozdnih vrtcev in šol Ekošola Turizmu pomaga lastna glava eduroam

šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365
Junaki našega časa
Pasavček
Teden mobilnosti
Projekti EKSRP

Umetnost učenja z gledališkimi pristopi

V šolskem letu 2020/21 smo bili vključeni v projekt Umetnost učenja, ki je bil namenjen učiteljem razrednikom in izvajalcem DSP z namenom učenja z gledališkimi pristopi.

Projektni program se bo zaključil oktobra 2021 z aktivno udeležbo na mednarodni konferenci.

Projekt povezuje akademsko, praktično, socialno in čustveno učenje, razvijanje kritičnega in kreativnega mišljenja. Namen je spodbujanje inovativnosti učencev, medsebojnega sodelovanja, okrepiti zaupanje vase in v svoje delo.

Pridobljena znanja bomo sodelujoče v projektu z veseljem prenašali na ostale pedagoške delavce, z delavnicami na pedagoških konferencah in v okviru dnevov dejavnosti, kjer se nam bodo priključile predavateljice iz društva Taka Tuka.

Naša želja je pridobljena znanja iz projekta prenesti na vse strokovne delavce in učence naše šole.

Koordinatorice: Aleksandra Kuntner, Silva Špindler in Alenka Dominik

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | četrtek, 02. 12. 2021, 19:20