Knjižnične novice
COBISS+

Arhiv knjižničnih novic 2022/2023

šolsko leto: objavil-a:

Pri izbranem kriteriju ni novic. Prikazane so VSE novice za šolsko leto 2022/2023!

26. 6. 2023, 8:07
Dani Sajtl
Obvestilo o izposoji učbenikov in naročilu delovnih zvezkov in ostalih potrebščin za šolsko leto 2023/24

Spoštovani starši in učenci!

Šolsko leto se počasi zaključuje, pa je že potrebno misliti na nakup delovnih zvezkov in ostalih potrebščin za prihodnje šolsko leto.

Nakup le teh lahko opravite na osnovi priloženega seznama v katerikoli knjigarni oziroma založbi, lahko pa jih po želji naročite preko e-naročilnic založb, katerih linke prav tako prilagamo spodaj.

V prilogi se nahaja tudi seznam učbenikov za prihodnje šolsko leto, katerih izposoja je brezplačna in jih bodo učenci prejeli prvi teden pouka v novem šolskem letu. Prav tako bo šola za učence 1. 2. in 3. razreda s sredstvi, ki jih financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, nabavila vse obvezne delovne zvezke, ki jih bodo učenci prejeli v šoli prvi šolski dan.

Skrbnica učbeniškega sklada: Barbara Waldhütter

Adobe Acrobat dokument Seznam potrebščin in delovnih zvezkov za šolsko leto 2023/24
Adobe Acrobat dokument Seznam učbenikov za šolsko leto 2023/24
Mladinska knjiga
Printink
Kopija-nova

17. 4. 2023, 8:49
Barbara Waldhütter

1 od 38
Kulturni dan ob zaključku bralne značke

V petek, 7. 4. 2023, je na šoli potekal kulturni dan ob zaključku bralne značke. Učenci in učitelji smo ta dan preživeli zelo pestro in ustvarjalno. Tema letošnjega kulturnega dne je bila povezava med gibanjem in branjem in tako so dopoldan na šoli potekale zanimive delavnice, kjer smo povezali med seboj branje in najrazličnejše vrste gibanja.

7. razred je ta dan v okvira projekta »Rastem s knjigo« obiskal Splošno knjižnico Lenart, kjer so jim knjižničarke pripravile pestro in poučno dopoldne. Vsak učenec je prejel tudi knjigo Reformatorji v stripu, avtorjev Boštjana Gorenca, Jake Vukotiča in Kozme Ahačiča.

Kulturni dan smo zaključili s slavnostnima prireditvama, posebej za nižjo in posebej za višjo stopnjo. S svojim nastopom je učence in učitelje navdušila pisateljica in igralka Nataša Konc Lorenzutti. Podelili pa smo tudi priznanja za osvojeno bralno značko in knjižne nagrade najbolj pridnim bralkam in bralcem.

Koordinatorici kulturnega dne: Barbara Waldhütter in Metka Caf

4. 4. 2023, 10:04
Barbara Waldhütter

1 od 1
Kulturni dan ob zaključku bralne značke – 7. april 2023

V petek, 7. aprila 2023, bo na šoli potekal kulturni dan ob zaključku bralne značke. Tema letošnjega kulturnega dne bo povezava med gibanjem in branjem.

Ob 9.00 uri bo v kulturnem domu potekala prireditev za nižjo stopnjo in ob 11.00 uri za višjo stopnjo. Gostja na prireditvi bo pisateljica Nataša Konc Lorenzutti.

Učenci 7. razreda bodo del dopoldneva preživeli v Splošni knjižnici  Lenart in sicer v okviru projekta "Rastem s knjigo".

Zjutraj pelje avtobus v šolo normalno, varstvo vozačev je zjutraj v jedilnici po urniku. Domov pelje avtobus za učence od 4. do 9. razreda prva vožnja ob 13.00 uri, za ostale pa druga vožnja ob 14. 30 uri. Popoldanskega varstva vozačev ta dan ni.

Vodji kulturnega dne: Barbara Waldhütter in Metka Caf

Knjižnica

© 2007-2024 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | 19. 3. 2024, 6:29 | Izjava o dostopnosti