SIO-2020 Shema šolskega sadja in zelenjave Ekošola
aktualno šola koledar dejavnosti projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Zdrava šola

Mednarodni projekt Ekošola kot način življenja poteka že od leta 2003. Vsa leta smo svoje delo potrjevali z zeleno zastavo.

V šol. letu 2018/19 bomo pripravili ekoakcijski načrt šole, ki obsega sedem korakov: ekododbor, okoljski pregled, ekoakcijski načrt, nadzor in ocenjevanje (poročila), kurikulum, obveščanje in ozaveščanje ter ekolistino.

Sodelovali bomo v ekokvizu in izvajali ekobranje za ekoživljenje. Vključevali se bomo v zbiralne akcije. Sodelovali bomo v razpisanih projektih Ekošole.

V projekt bodo vključeni vsi učenci in zaposleni naše šole. Aktivnosti se bodo izvajale pri pouku, pri dnevih dejavnosti in interesnih dejavnostih.

Eko certifikat
Prizanje za najlepši vrt - 3. mesto
Zahvala za sodelovanje v skupni akciji zbiranja izrabljenih tonerjev, kartuš in trakov

petek, 16. 11. 2018, 20:54
© 2007-2018 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.