prva stran OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
Shema šolskega sadja in zelenjave Ekošola
aktualno šola koledar dejavnosti projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Medgeneracijsko sodelovanje
Zdrava šola

Z uspešnim zaključkom štirinajstega leta Ekošole kot načina življenja si je projektni tim za novo šolsko leto zastavil nove cilje. Nadaljevali bomo s projektom Šolska ekovrtilnica in s projektom Sejemo slovensko. Pripravili bomo ekoakcijski načrt za šolo, sodelovali bomo pri ekokvizu in izvedli ekobranje za ekoživljenje. Nadaljevali bomo z zbiranjem kartuš, tonerjev in papirja ter s projektom Ekopaket. Vključevali se bomo na razpisane likovne natečaje. V projekt so vključeni vsi učenci šole. Aktivnosti se bodo izvajale v dnevih dejavnosti, pri pouku in krožkih.

Eko certifikat
Prizanje za najlepši vrt - 3. mesto
Zahvala za sodelovanje v skupni akciji zbiranja izrabljenih tonerjev, kartuš in trakov

četrtek, 21. 09. 2017, 3:20
© 2007-2017 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.