SPIRIT Slovenija Mreža gozdnih vrtcev in šol Ekošola Turizmu pomaga lastna glava eduroam

šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | video | Oblak 365

Junaki našega časa
Pasavček
Teden mobilnosti
Projekti EKSRP

Mednarodni projekt Ekošola kot način življenja poteka že od leta 2003. Vsa leta smo svoje delo potrjevali z zeleno zastavo. V šolskem letu 2021/22 bomo pripravili ekoakcijski načrt šole, ki obsega sedem korakov: ekoodbor, okoljski pregled, ekoakcijski načrt, nadzor in ocenjevanje (poročila), kurikulum, obveščanje in ozaveščanje ter ekolistino. Sodelovali bomo v ekokvizu in izvajali ekobranje za ekoživljenje. Vključevali se bomo v zbiralne akcije. Sodelovali bomo v razpisanih projektih Ekošole. V projekt bodo vključeni vsi učenci in zaposleni naše šole. Aktivnosti se bodo izvajale pri pouku, pri dnevih dejavnosti in interesnih dejavnostih.

Mentorica: Majda Kolarič

Slika JPG Eko certifikat
Slika JPG Prizanje za najlepši vrt - 3. mesto
Slika JPG Zahvala za sodelovanje v skupni akciji zbiranja izrabljenih tonerjev, kartuš in trakov