Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Ekošola
aktualno šola koledar projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice Oblak 365
"Cajt je za jurfešto"
Nabirajmo kilometre
Trajnostna mobilnost

Mednarodni projekt Ekošola kot način življenja poteka že od leta 2003. Vsa leta smo svoje delo potrjevali z zeleno zastavo. V šolskem letu 2020/21 bomo pripravili ekoakcijski načrt šole, ki obsega sedem korakov: ekoodbor, okoljski pregled, ekoakcijski načrt, nadzor in ocenjevanje (poročila), kurikulum, obveščanje in ozaveščanje ter ekolistino. Sodelovali bomo v ekokvizu in izvajali ekobranje za ekoživljenje. Vključevali se bomo v zbiralne akcije. Sodelovali bomo v razpisanih projektih Ekošole. V projekt bodo vključeni vsi učenci in zaposleni naše šole. Aktivnosti se bodo izvajale pri pouku, pri dnevih dejavnosti in interesnih dejavnostih.

Mentorica: Majda Kolarič

Eko certifikat
Prizanje za najlepši vrt - 3. mesto
Zahvala za sodelovanje v skupni akciji zbiranja izrabljenih tonerjev, kartuš in trakov

sreda, 21. 10. 2020, 23:28
© 2007-2020 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.