Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365
Vrtec
Vrtčevske novice
Adobe Acrobat dokument Protokol ravnanj - vrtec
Adobe Acrobat dokument Jedilnik vrtec - september 2021
Adobe Acrobat dokument Jedi in alergeni
Microsoft Word dokument Vloga za vpis v vrtec 2021/22
Adobe Acrobat dokument Pravilnik o kriterijih za vpis
Adobe Acrobat dokument Hišni red vrtca
Adobe Acrobat dokument Izjava o izpisu otroka iz vrtca
Adobe Acrobat dokument Rezervacija - poletne počitnice

Vrtčevske novice

skupina: šolsko leto:

petek, 03. 09. 2021, 10:37
objavila Vesna Breznik

Lunice
Oblački
Snežinke
Zvezdice
Sončki
Obvestilo za starše predšolskih otrok

Spoštovani.

S 1. 9. 2021 se uveljavi novela Zakona o vrtcih (Ur.l.RS, št. 18/21), ki ponovno vpeljuje pravico do brezplačnega vrtca za drugega otroka iz iste družine, ki je vključen v vrtec hkrati s starejšim sorojencem. Pravice do brezplačnega vrtca pa bodo deležni tudi vsi starši, ki imajo v vrtcu tretjega ali nadaljnjega otroka, ne glede na to, ali so starejši sorojenci še v vrtcu.

Ker gre za pravico, ki jo določa zakon, morate starši še vedno oddati vlogo za znižano plačilo vrtca na pristojni CSD, da vam o tem izda odločbo.

Odločbo o pravici do znižanega plačila vrtca, ki določa višino plačilo staršev glede na dohodkovni razred, trajanje pravice, občino zavezanko za plačilo razlike med ceno programa, v katerega je vključen otrok in plačilom staršev, bo izdal CSD ter podatek posredoval preko distribucijskega modula v aplikacijo CEUVIZ, ki jo uporabljamo vzgojno-izobraževalni zavodi.

Lep pozdrav,

Vesna Breznik, prof.
ravnateljica

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | ponedeljek, 27. 09. 2021, 6:43