prva stran
SPIRIT Slovenija Ekošola Šolska shema Evropske unije Naša mala knjižnica Odprta knjiga Turizmu pomaga lastna glava eduroam

React-EU - IKT za VIZ
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | video | Oblak 365
Zaposleni

Seznam vseh zaposlenih v šoli in vrtcu.

Šolsko leto 2022/2023

Razredniki

Martina Škrlec
profesorica razrednega pouka
razrednik 1. a, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: četrtek, 7.30-8.15
Mojca Ozmec
magistrica profesorica razrednega pouka
razrednik 1. b, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: četrtek, 7.30-8.15
Silva Špindler
profesorica razrednega pouka
razrednik 2. a, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 10.10-10.55
Barbara Breznik
magistrica profesorica razrednega pouka
razrednik 2. b, 12 učencev (6 dečkov, 6 deklic),
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 9.25-10.05
Alenka Dominik
profesorica razrednega pouka
razrednik 3. a, 20 učencev (13 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: sreda, 9.20-10.05
Lavra Bukšek Kreft
profesorica razrednega pouka
razrednik 4. a, 25 učencev (16 dečkov, 9 deklic),
dopoldanska govorilna ura: torek in petek, 7.00-7.25
Marija Senekovič
profesorica razrednega pouka
razrednik 5. a, 14 učencev (8 dečkov, 6 deklic),
dopoldanska govorilna ura: petek, 8.20.-9.05
Mihaela Sušec Vučko
profesorica matematike
razrednik 6. a, 10 učencev (4 dečkov, 6 deklic),
dopoldanska govorilna ura: četrtek, 8.20-9.05
Karmen Polič
predmetna učiteljica tehnične vzgoje in fizike
razrednik 7. a, 21 učencev (8 dečkov, 13 deklic),
dopoldanska govorilna ura: sreda, 10.10-10.55
Milena Kokol
profesorica geografije in zgodovine
razrednik 8. a, 15 učencev (9 dečkov, 6 deklic),
dopoldanska govorilna ura: četrtek, 8.20-9.05
Aleksandra Kuntner
profesorica pedagogike in sociologije
razrednik 9. a, 16 učencev (9 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: torek, 11.00-11.45

Skupno število učencev v tem šolskem letu: 175 (94 dečkov, 81 deklic)

Nerazredniki

Marjeta Caf
profesorica glasbene umetnosti
dopoldanska govorilna ura: sreda, 8.20-9.05
Estera Jurša
socialna pedagoginja
Irena Kocbek
predmetna učiteljica angleškega in nemškega jezika
dopoldanska govorilna ura: sreda, 9.10-9.55
Majda Kolarič
predmetna učiteljica biologije in kemije
dopoldanska govorilna ura: torek, 8.20-9.05
Katja Malajner
magistrica profesorica inkluzivne pedagogike
dopoldanska govorilna ura: torek, 11.00-11.45
Nuša Markež
diplomirana sociologinja in profesorica pedagogike
dopoldanska govorilna ura: torek, 11.00-11.45
Barbara Miklič Gregorec
profesorica likovne umetnosti
Mateja Nudl
profesorica slovenskega jezika in književnosti
dopoldanska govorilna ura: sreda, 10.10-10.55
Maja Petek
magistrica profesorica slovenskega jezika in magistrica profesorica angleščine
dopoldanska govorilna ura: petek, 9.10-9.55
Dani Sajtl
univ. dipl. inž. el., računalnikar
Luka Sambolec
profesor športa
dopoldanska govorilna ura: sreda, 8.20.-9.05
Antonija Širec
predmetna učiteljica matematike in fizike
dopoldanska govorilna ura: sreda, 9.10-9.55
Ana Šuster Kraner
profesorica likovne umetnosti
dopoldanska govorilna ura: četrtek, 11.50-12.35
Barbara Waldhütter
profesorica kemije in knjižničarstva
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 8.20-9.05

Svetovalna služba

Maja Mencigar
profesorica pedagogike
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 11.00-11.45

Vrtec

Špela Jančič
pomočnica vzgojiteljice
Tatjana Komperšak Škerget
pomočnica vzgojiteljice
Tadeja Kunej
vzgojiteljica
Gabrijela Murko
vzgojiteljica, pomočnica ravnateljice v vrtcu
Marija Pak
vzgojiteljica
Andreja Plemenič
vzgojiteljica
Simona Raner
pomočnica vzgojiteljice
Sonja Šajher
pomočnica vzgojiteljice
Andreja Senekovič
vzgojiteljica
Anja Škrobar
vzgojiteljica
Valentina Štiblar
pomočnica vzgojiteljice
Anita Žunkovič Mohorič
pomočnica vzgojiteljice

Ravnateljica

Vesna Breznik
profesorica slovenščine in pedagogike

Tajništvo - računovodstvo

Mateja Košnik
računovodkinja
Anita Turk
tajnica VIZ VI

Tehnično osebje

Jožef Jager
hišnik

Kuhinja

Olga Grabušnik
kuharica
Ivana Hobot
pomočnica kuharice
Stanislava Petrena pomočnica kuharice
Marija Urbanič
kuharica

Čiščenje

Marija Emerih
negovalka prostorov
Klavdija Jaušovec
negovalka prostorov
Darinka Konrad
negovalka prostorov
Lidija Ribič
negovalka prostorov
Irena Toplak
negovalka prostorov

Ostalo

Anja Skrbinšek
spremljevalka dolgotrajno bolnega otroka

© 2007-2022 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | 9. 12. 2022, 15:54