prva stran OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
Shema šolskega sadja in zelenjave Ekošola
aktualno šola koledar dejavnosti projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Dosežki učencev
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2015/2016

Zlata priznanja

Sanja Bračič, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Karmen Breznik, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Florijan Garmut, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Tia Lucija Kirbiš, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Eva Konrad, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Domen Korošec, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Gabrijela Kren, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Klemen Lorber, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Maruša Lorenčič, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Nino Ornik, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Gašper Waldhütter, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Lucija Zemljič, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)

Srebrna priznanja

Nika Gamser, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nika Gamser, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jonas Kacijan, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
David Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
David Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Ana Šefer, 7. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Jure Senekovič, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jure Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)

Bronasta priznanja

Sanja Bračič, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Sanja Bračič, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Leon Bračič Rajšp, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Leon Bračič Rajšp, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Rene Bračič Rajšp, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Rene Bračič Rajšp, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Severina Bračko, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Karmen Breznik, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Karmen Breznik, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Karmen Breznik, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Karmen Breznik, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Karmen Breznik, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Elvira Črešnar, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Lara Črnčec, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Lara Črnčec, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Mineja Draškovič, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Mineja Draškovič, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Mineja Draškovič, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Timotej Eder, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Timotej Eder, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jan Fanedl, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tilen Fanedl, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nika Gamser, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nika Gamser, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nika Gamser, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Luka Gert, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Neža Gert, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Neža Gert, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Blažka Grabušnik, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Blažka Grabušnik, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Sanja Halič, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jasmina Hobot, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jasmina Hobot, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Andrej Holer, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Damir Holer, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Tjaša Horvat, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Žana Jeza, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Žana Jeza, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
David Kacijan, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Jonas Kacijan, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jonas Kacijan, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jonas Kacijan, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Jonas Kacijan, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Jonas Kacijan, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Valentina Kauran, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Teo Kirbiš, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tinkara Knuplež, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jure Kocbek, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jure Kocbek, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Jan Kolarič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Eva Konrad, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Eva Konrad, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Julija Konrad, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Aneja Kos, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Patricija Kotar, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Anja Krautič, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Lara Leš, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Lara Leš, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
David Lorber, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
David Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
David Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
David Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Tjaša Mihelič, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tjaša Mihelič, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Gašper Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Rebeka Muhič, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Rebeka Muhič, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Rebeka Muhič, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Taja Murko, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Tinej Murko, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Nuša Najdenik, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Nuša Najdenik, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Nika Ornik, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nino Ornik, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nino Ornik, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nino Ornik, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Aleks Rudolf, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Aleks Rudolf, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Anej Satler, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Ana Šefer, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Ana Šefer, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Ana Šefer, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Ana Šefer, 7. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Ana Šefer, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Helena Šefer, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Helena Šefer, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Filip Senekovič, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Filip Senekovič, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Filip Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Filip Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Filip Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Jan Senekovič, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jan Senekovič, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Jure Senekovič, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jure Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Jure Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Neža Senekovič, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Nina Senekovič, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nina Senekovič, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Nina Senekovič, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Rok Senekovič, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Laura Škamlec, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Maja Škamlec, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Maja Škamlec, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Maja Škamlec, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Kris Tian Škerget, 4. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Nika Škerget, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Zoja Škerget, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Zoja Škerget, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Tijana Škrlec, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Tijana Škrlec, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Primož Šnajder, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nadja Špindler, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Simon Špindler, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Gregor Sulcer, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Gregor Sulcer, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Gregor Sulcer, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gregor Sulcer, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Gregor Sulcer, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gregor Sulcer, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Gregor Sulcer, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Nino Tusulin, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Nuša Urbanič, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nuša Urbanič, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gloria Vuzem, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Gašper Waldhütter, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Gašper Waldhütter, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Lana Zorec, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Urška Zorec, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Urška Zorec, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)

Ostala priznanja

Rene Bračič Rajšp, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lara Črnčec, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Mineja Draškovič, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Luka Gert, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Blažka Grabušnik, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Sanja Halič, 8. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Dominik Jaušovec, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Rene Jaušovec, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jonas Kacijan, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jonas Kacijan, 5. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tinkara Knuplež, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Eva Konrad, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Eva Konrad, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Julija Konrad, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anja Krautič, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anja Krautič, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nika Ornik, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nika Ornik, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ana Šefer, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nina Senekovič, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Zoja Škerget, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Simon Špindler, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gregor Sulcer, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Luka Terbuc, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Luka Terbuc, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nuša Urbanič, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gašper Waldhütter, 8. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Maj Zarnec, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Maj Zarnec, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)

Drugi uspehi

Ekipno 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Ekipno V tekmovanju Naj športna šola Slovenskih goric so učenci naše šole zasedli 2. mesto, in to s 610 točkami. (mentorica Cvetka Škrlec)
Mlajše deklice 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v malem nogometu v Voličini (mentorica Cvetka Škrlec)
Mlajši dečki in deklice 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v mali odbojki v Benediktu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejše deklice 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki na mivki v Jurovskem Dolu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejše deklice 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki v Benediktu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejši dečki 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v nogometu na travi v Jurovskem Dolu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejši dečki 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejši dečki 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Lara Črnčec, 6. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Mineja Draškovič, 9. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Daša Dužević, 9. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Marko Igrec, 7. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Adrijan Jager, 9. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Adrijan Jager, 9. r. 2. mesto na področnem tekmovanju iz atletike - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Barbara Januš, 8. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Tinej Murko, 3. r. 3. mesto na področnem tekmovanju iz atletike - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Zoja Škerget, 6. r. 1. mesto na področnem tekmovanju iz atletike - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Zoja Škerget, 6. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)

nedelja, 19. 11. 2017, 22:15
© 2007-2017 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.