prva stran

OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
SIO-2020

SPIRIT Slovenija
Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | e-učilnice | Oblak 365
Dosežki učencev

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2017/2018

Zlata priznanja

Šleka Pac Državna folklorna revija (mentorica Barbara Waldhütter)
Lara Črnčec, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)

Srebrna priznanja

Šleka Pac Regijska otroška folklorna revija (mentorica Barbara Waldhütter)
Rene Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Rene Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Aneja Črnčec, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Lara Črnčec, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Timotej Eder, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Nika Gamser, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nika Gamser, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Katja Gornik, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Blažka Grabušnik, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Damir Holer, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Marko Igrec, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Jonas Kacijan, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Taja Murko, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Ana Šefer, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Jure Senekovič, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Maja Škamlec, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Zoja Škerget, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tijana Škrlec, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Simon Špindler, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Luka Terbuc, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Nuša Urbanič, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)

Bronasta priznanja

Natanael Andrejč, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Alina Berič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Gala Bračič, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Leon Bračič Rajšp, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Leon Bračič Rajšp, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Leon Bračič Rajšp, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Rene Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Rene Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Rene Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Minea Bračko, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Filip Brumen, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Patrik Brumen, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Lara Čauko, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Lara Črnčec, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Lara Črnčec, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Naja Črnčec, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Nina Črnčec, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Enej Dobaj, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tia Dobaj, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Špela Dvoršak, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Timotej Eder, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Timotej Eder, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Timotej Eder, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Sara Fanedl, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Sara Fanedl, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Rene Marcel Farazin, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nika Gamser, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nika Gamser, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Nika Gamser, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Leon Gomolj, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Leon Gomolj, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Leon Gomolj, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Blažka Grabušnik, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Blažka Grabušnik, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Blažka Grabušnik, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Blažka Grabušnik, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Blažka Grabušnik, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Žiga Hohnjec, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Damir Holer, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Manja Jug, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
David Kacijan, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jonas Kacijan, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jonas Kacijan, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jonas Kacijan, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Blaž Franc Kauran, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Valentina Kauran, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Tinkara Ketiš Kos, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Marko Knezar, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jure Kocbek, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jan Kolarič, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Eva Konrad, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Eva Konrad, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Julija Konrad, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Saša Kop Žmavc, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Dario Korošec, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Dario Korošec, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Aneja Kos, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Maja Košnik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Larisa Kotnik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Larisa Kotnik, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Lara Leš, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Lara Leš, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tjaš Lorbek, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Anej Lorber, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Anej Lorber, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Timotej Majcenič, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Timotej Majcenič, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Rebeka Muhič, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Taja Murko, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Tinej Murko, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Nika Ornik, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Anej Pavalec, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Anej Pavalec, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Rene Ribič, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Anej Satler, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Ana Šefer, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Ana Šefer, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Ana Šefer, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Ana Šefer, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Ana Šefer, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Ana Šefer, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Silvana Šefer, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Silvana Šefer, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Ema Senekovič, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Ema Senekovič, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Ema Senekovič, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Jan Senekovič, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jani Senekovič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Jani Senekovič, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Jure Senekovič, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jure Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju bilogije za Proteusovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Neža Senekovič, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Neža Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Neža Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Nina Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nina Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Nina Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Tiana Šipek, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Tiana Šipek, 4. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Maja Škamlec, 7. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Zoja Škerget, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Zoja Škerget, 8. r. Tekmovanje v znanju kemije za Preglovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Zoja Škerget, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Zoja Škerget, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Zoja Škerget, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Aljaž Škofič, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Rene Škrlec, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Simon Špindler, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Simon Špindler, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Domen Sulcer, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Luka Terbuc, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Nino Tusulin, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Nika Urbanič, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nuša Urbanič, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nuša Urbanič, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nuša Urbanič, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Maruša Žerav, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Kaja Žnuderl, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Kaja Žnuderl, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Urška Zorec, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Eva Zupanc, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)

Ostala priznanja

Leon Bračič Rajšp, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lara Čauko, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Martina Škrlec)
Lara Črnčec, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lara Črnčec, 8. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Blažka Grabušnik, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Manja Jug, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Martina Škrlec)
David Kacijan, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Blaž Franc Kauran, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Martina Škrlec)
Patrik Knuplež, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jan Kolarič, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Eva Konrad, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Julija Konrad, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anej Pavalec, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Martina Škrlec)
Anej Pavalec, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Martina Škrlec)
Daniel Pivljakovič, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Rene Ribič, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ana Šefer, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ana Šefer, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ema Senekovič, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Martina Škrlec)
Nina Senekovič, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tiana Šipek, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Laura Škamlec, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tijana Škrlec, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Primož Sulcer, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Luka Terbuc, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nino Tusulin, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Martina Škrlec)
Gloria Vuzem, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)

Drugi uspehi

Ekipno 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki v Sveti Ani (mentor Luka Sambolec)
Ekipno 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v namiznem tenisu v Lenartu (mentor Luka Sambolec)
Ekipno 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki na mivki v Jurovskem Dolu (mentor Luka Sambolec)
Starejše deklice 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v malem nogometu v Lenartu (mentor Luka Sambolec)
Starejše deklice 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki v Sveti Ani (mentor Luka Sambolec)
Starejši dečki 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki v Lenartu (mentor Luka Sambolec)
Nika Gamser, 9. r. 2. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - 4 x 100 m (mentor Luka Sambolec)
Ana Šefer, 9. r. 3. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - krogla (mentor Luka Sambolec)
Zoja Škerget, 8. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v namiznem tenisu (mentor Luka Sambolec)
Zoja Škerget, 8. r. 2. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - tek 60 m (mentor Luka Sambolec)
Katja Šnajder, 9. r. 2. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - 4 x 100 m (mentor Luka Sambolec)
Nuša Urbanič, 9. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v namiznem tenisu (mentor Luka Sambolec)

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | nedelja, 28. 02. 2021, 19:25