prva stran

OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
SIO-2020

SPIRIT Slovenija
Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | e-učilnice | Oblak 365
Dosežki učencev

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2005/2006

Zlata priznanja

Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (Življenje indijancev) (mentorica Milena Kokol)
Rebeka Šauperl, 9. b Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije (mentorica Majda Kolarič)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (Zgodovina železnic) (mentorica Milena Kokol)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (Življenje indijancev) (mentorica Milena Kokol)
Simon Škrlec, 8. b Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Urška Štaner, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (Zgodovina železnic) (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (Zgodovina železnic) (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (Življenje indijancev) (mentorica Milena Kokol)
Jasmina Zorjan, 4. a/8 Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)

Srebrna priznanja

Alen Breznik, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Helena Reisman, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Helena Reisman, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Milan Roj, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Aljaž Sagadin, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Jani Škrlec, 8. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Simon Škrlec, 8. b Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Simon Škrlec, 8. b Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Simon Škrlec, 8. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Urška Štaner, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Urška Štaner, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Karmen Polič)
Urška Štaner, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Tamara Urbanič, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Jasmina Zorjan, 4. a/8 Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Ana Žugman, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)

Bronasta priznanja

Dejan Belna, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Alen Breznik, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Adrijana Črnčec, 5. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Mojca Črnčec, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Jure Dobaja, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Katja Emeršič, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Damjana Fačini, 5. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Aljaž Fras, 5. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Aleksej Gajser, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Gabrijela Grabušnik, 3. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Cecilija Neuvirt)
Blaž Hobot, 4. b/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Maja Majcen)
Andrej Horvat, 4. b/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Maja Majcen)
Sabina Kacijan, 4. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Klavdija Kavran, 5. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Dejan Ketiš, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Karolina Klobasa, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Miha Kocbek, 4. a/8 Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Miha Kocbek, 4. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Lea Korošec, 8. a Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lea Korošec, 8. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Tomaž Korošec, 4. b/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Maja Majcen)
Aleksandra Kranar, 5. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Aljaž Krautič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Doroteja Križan, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Anja Lorber, 4. b/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Maja Majcen)
Rebeka Lorber, 4. b/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Maja Majcen)
Urška Nudl, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Eva Ornik, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Žiga Perko, 8. b Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju kemije za Preglovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Žiga Perko, 8. a Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Nejc Planer, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Alen Reisman, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Helena Reisman, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Helena Reisman, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Matic Repa, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Doris Ribič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Milan Roj, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Aljaž Sagadin, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Aljaž Sagadin, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Aljaž Sagadin, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Aljaž Sagadin, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Karmen Polič)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Rebeka Šauperl, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Domen Škrlec, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jani Škrlec, 8. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Simon Škrlec, 8. b Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Simon Škrlec, 8. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Žiga Škrlec, 8. a Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Jurij Štaner, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Urška Štaner, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Urška Štaner, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Karmen Polič)
Urška Štaner, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Urška Štaner, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Dolores Toplak, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Tilen Toplak, 4. b/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Maja Majcen)
Tamara Urbanič, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Tamara Urbanič, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Tadej Verbošt, 8. a Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju kemije za Preglovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Tadej Verbošt, 8. b Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Denis Verle, 3. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Cecilija Neuvirt)
Luka Verle, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Jožek Zaletinger, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Matic Zarnec, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Lara Završek, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Helena Zemljič, 5. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jasmina Zorjan, 4. a/8 Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jasmina Zorjan, 4. a/8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Matej Zorman, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Ana Žugman, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Ana Žugman, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)

Ostala priznanja

Dejan Belna, 7. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Damjana Bračič, 4. r./8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Sara Bračič, 5. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Barbara Breznik, 9. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Barbara Breznik, 9. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Adrijana Črnčec, 5. a/8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Meta Dominko, 7. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Karmen Eder, 4. r./8 Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Katja Emeršič, 3. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Jožica Andrejč)
Kristjan Fekonja, 4. r./8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Sara Fras, 8. b Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Aleksej Gajser, 3. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Jožica Andrejč)
Matej Gajzler, 8. a Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Blaž Hobot, 4. b/8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Maja Majcen)
Timotej Ivančič, 8. b Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Adrijana Jurenec, 4. r./8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Adrijana Jurenec, 4. r./8 Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Sabina Kacijan, 4. r./8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Sabina Kacijan, 4. a/8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Miha Kocbek, 4. a/8 Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Miha Kocbek, 4. a/8 Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Miha Kocbek, 4. a/8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Maja Komperšak, 5. a/8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Maja Komperšak, 5. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lea Korošec, 8. a Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lea Korošec, 8. a Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tomaž Korošec, 4. b/8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Maja Majcen)
Tilen Kristl, 9. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Doroteja Križan, 3. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Jožica Andrejč)
Tina Leš, 9. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Rebeka Lorber, 4. b/8 Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Rebeka Lorber, 4. r./8 Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Barbara Muhič, 8. b Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Eva Ornik, 3. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Jožica Andrejč)
Timi Ornik, 3. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Jožica Andrejč)
Anja Perko, 5. a/8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anja Perko, 5. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Žiga Perko, 8. a Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Žiga Perko, 8. a Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Helena Reisman, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Helena Reisman, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Milan Roj, 7. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Matevž Roškarič, 4. r./8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Matevž Roškarič, 4. r./8 Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Matevž Roškarič, 4. b/8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Maja Majcen)
Aljaž Sagadin, 9. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Aljaž Sagadin, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Rebeka Šauperl, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Rebeka Šauperl, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Adrijana Seršen, 9. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jernej Sinič, 9. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jernej Sinič, 9. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Urška Štaner, 9. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Urška Štaner, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tamara Urbanič, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tadej Verbošt, 8. b Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tadej Verbošt, 8. b Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jožek Zaletinger, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jasmina Zorjan, 4. a/8 Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jasmina Zorjan, 4. a/8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Anja Žugman, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anja Žugman, 9. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tajda Žugman, 4. r./8 Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Žan Žugman, 4. a/8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Ines Žunkovič, 8. b Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ines Žunkovič, 8. b Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)

Drugi uspehi

Jure Breznik, 5. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - met žogice (mentorica Cvetka Škrlec)
Amadej Cungl, 5. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 300 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Maja Komperšak, 5. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)
Aleksandra Kranar, 5. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 600 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Helena Reisman, 9. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)
Helena Reisman, 9. a 3. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)
Aljaž Sagadin, 9. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 300 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Aljaž Sagadin, 9. a 2. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - tek 300 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Jani Škrlec, 8. b 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)
Jani Škrlec, 8. b 2. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)
Tadeja Toplak, 5. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - skok v daljino (mentorica Cvetka Škrlec)
Tadej Verbošt, 8. b 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Tadej Verbošt, 8. b 1. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | nedelja, 28. 02. 2021, 19:28