prva stran

OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
SIO-2020

SPIRIT Slovenija
Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | e-učilnice | Oblak 365
Dosežki učencev

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2009/2010

Zlata priznanja

Matevž Roškarič, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Matic Zarnec, 7. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)

Srebrna priznanja

Aleksej Gajser, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Sabina Kacijan, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Miha Kocbek, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Miha Kocbek, 4. r. Telmovanje v znanju nemščine (mentorica Irena Kocbek)
Rebeka Lorber, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Nejc Planer, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Matevž Roškarič, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Matevž Roškarič, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Matic Zarnec, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Matic Zarnec, 7. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Anja Zorjan, 6. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Aleksandra Lorbek)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)

Bronasta priznanja

Ana Tiana Bauman, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Ana Tiana Bauman, 8. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Karmen Eder, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Aleksandra Lorbek)
Katja Emeršič, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Sara Fras, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Luka Gert, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Leon Gomolj, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Luka Gomolj, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Blažka Grabušnik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Gabrijela Grabušnik, 8. r. Preglovo tekmovanje iz znanja kemije (mentorica Majda Kolarič)
Jasmina Hobot, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Valentin Jager, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Dominik Jaušovec, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Rene Jaušovec, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Sabina Kacijan, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Sabina Kacijan, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tinkara Knuplež, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Miha Kocbek, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Miha Kocbek, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Eva Konrad, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Tomaž Korošec, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Patricija Kotar, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Aljaž Krautič, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Polona Kren, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Anja Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
David Lorber, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Rebeka Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Rebeka Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Rebeka Lorber, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Rebeka Lorber, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Maruša Lorenčič, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Gašper Mohorko, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Rebeka Muhič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Rebeka Najdenik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Eva Ornik, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nika Ornik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Nino Ornik, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Timi Ornik, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Domen Pivljakovič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nejc Planer, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Matevž Roškarič, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Matevž Roškarič, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Matevž Roškarič, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Ana Šefer, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Aleš Šenekar, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Manica Šenekar, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Klemen Škamlec, 8. r. Preglovo tekmovanje iz znanja kemije (mentorica Majda Kolarič)
Klemen Škamlec, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Karmen Polič)
Klemen Škamlec, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Marko Škamlec, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nika Škerget, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Rebeka Škrlec, 8. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Rebeka Škrlec, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Rebeka Škrlec, 8. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Urban Škrlec, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jurij Štaner, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Domen Sulcer, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Luka Terbuc, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Nuša Urbanič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Luka Verle, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Gašper Waldhütter, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Živa Waldhütter, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Maj Zarnec, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Matic Zarnec, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Matic Zarnec, 7. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Vesna Zemljič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Vesna Zemljič, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Anja Zorjan, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Anja Zorjan, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Jasmina Zorjan, 9. r. Preglovo tekmovanje iz znanja kemije (mentorica Majda Kolarič)
Jasmina Zorjan, 9. r. Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije (mentorica Majda Kolarič)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Aleksandra Lorbek)
Jasmina Zorjan, 9. r. Tekmovanje znanju geografije (mentorica Milena Kokol)

Ostala priznanja

Cindy Beširovič, 8. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Katja Emeršič, 7. r. Priznanje na literarnem natečaju na temo Živali in nesreče (mentorica Vlasta Kavran)
Tristan Hudales, 4. r. Nemška bralna značka (bronasto priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Miha Kocbek, 9. r. Nemška bralna značka (bronasto priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tomaž Korošec, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tomaž Korošec, 6. r. Priznanje na literarnem natečaju na temo Živali in nesreče (mentorica Vlasta Kavran)
Timotej Kranar, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Aljaž Krautič, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Aljaž Krautič, 5. r. Nemška bralna značka (bronasto priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Doroteja Križan, 7. r. Priznanje na literarnem natečaju na temo Živali in nesreče (mentorica Vlasta Kavran)
Domen Majer, 6. r. Priznanje na literarnem natečaju na temo Živali in nesreče (mentorica Vlasta Kavran)
Karin Najdenik, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Karin Najdenik, 4. r. Nemška bralna značka (bronasto priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Eva Ornik, 7. r. 1. mesto na literarnem natečaju na temo Živali in nesreče (mentorica Vlasta Kavran)
Lucija Ornik, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tadej Roškarič, 4. r. Nemška bralna značka (bronasto priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Marko Škrlec, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Urban Škrlec, 6. r. Priznanje na literarnem natečaju na temo Živali in nesreče (mentorica Vlasta Kavran)
Nina Terbuc, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nina Terbuc, 6. r. Nemška bralna značka (bronasto priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Denis Verle, 8. r. Nemška bralna značka (bronasto priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Matic Zarnec, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Matic Zarnec, 7. r. Nemška bralna značka (bronasto priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Vesna Zemljič, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Vesna Zemljič, 6. r. Priznanje na literarnem natečaju na temo Živali in nesreče (mentorica Vlasta Kavran)
Anja Zorjan, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anja Zorjan, 6. r. Priznanje na literarnem natečaju na temo Živali in nesreče (mentorica Vlasta Kavran)
Jasmina Zorjan, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)

Drugi uspehi

Mlajši dečki 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v malem nogometu v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejše deklice 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki v Benediktu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejši dečki 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejši dečki 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejši dečki 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v nogometu v Jurovskem Dolu (mentorica Cvetka Škrlec)
Jani Čuček, 9. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Nadja Jager, 6. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Tone Konrad, 8. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Andraž Pivec, 6. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Andraž Pivec, 6. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 600 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Domen Pivljakovič, 6. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 300 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Marko Šenekar, 8. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Urban Škrlec, 6. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Mojca Toš, 7. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)
Anja Zorjan, 6. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Jasmina Zorjan, 9. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 60 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Jasmina Zorjan, 9. r. 1. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Tajda Žugman, 9. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | nedelja, 28. 02. 2021, 20:06