prva stran
Kulturna šola

eduroam
Ekošola Šolska shema Evropske unije Odprta knjiga Naša mala knjižnica Turizmu pomaga lastna glava
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | video | Oblak 365 | Arnes pošta
Zaposleni

Seznam vseh zaposlenih v šoli in vrtcu.

Šolsko leto 2023/2024

Razredniki

Eva Babič
profesorica razrednega pouka
razrednik 1. a, 23 učencev (13 dečkov, 10 deklic),
dopoldanska govorilna ura: četrtek, 7.30-8.15
Martina Škrlec
profesorica razrednega pouka
razrednik 2. a, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 7.30-8.15
Neža Kavčič
magistrica profesorica razrednega pouka
razrednik 2. b, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: petek, 7.30-8.15
Silva Špindler
profesorica razrednega pouka
razrednik 3. a, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 9.25-10.05
Alenka Dominik
profesorica razrednega pouka
razrednik 3. b, 12 učencev (6 dečkov, 6 deklic),
dopoldanska govorilna ura: petek, 11.45-12.30
Sandra Hlebič
profesorica razrednega pouka
razrednik 4. a, 21 učencev (14 dečkov, 7 deklic),
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 11.00.-11.45
Lavra Bukšek Kreft
profesorica razrednega pouka
razrednik 5. a, 25 učencev (16 dečkov, 9 deklic),
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 9.10-9.55
Barbara Waldhütter
profesorica kemije in knjižničarstva
razrednik 6. a, 14 učencev (8 dečkov, 6 deklic),
dopoldanska govorilna ura: sreda, 8.20-9.05
Marjeta Caf
profesorica glasbene umetnosti
razrednik 7. a, 11 učencev (5 dečkov, 6 deklic),
dopoldanska govorilna ura: sreda, 8.20-9.05
Karmen Polič
predmetna učiteljica tehnične vzgoje in fizike
razrednik 8. a, 22 učencev (8 dečkov, 14 deklic),
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 8.20-9.05
Milena Kokol
profesorica geografije in zgodovine
razrednik 9. a, 16 učencev (10 dečkov, 6 deklic),
dopoldanska govorilna ura: torek, 8.20-9.05

Skupno število učencev v tem šolskem letu: 186 (101 dečkov, 85 deklic)

Nerazredniki

Barbara Breznik
magistrica profesorica razrednega pouka
Eva Gorjup
mag. biologije in ekologije z naravovarstvom
dopoldanska govorilna ura: torek, 8.20-9.05
Nataša Jager
profesorica matematike in fizike
dopoldanska govorilna ura: četrtek, 11.00.-11.45
Estera Jurša
socialna pedagoginja
Irena Kocbek
predmetna učiteljica angleškega in nemškega jezika
dopoldanska govorilna ura: torek, 9.10-9.55
Tadeja Kunej
vzgojiteljica
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 7.30.-8.15
Aleksandra Kuntner
profesorica pedagogike in sociologije
dopoldanska govorilna ura: sreda, 10.10-10.55
Katja Malajner
magistrica profesorica inkluzivne pedagogike
dopoldanska govorilna ura: ponedeljek, 11.50-12.35
Mateja Nudl
profesorica slovenskega jezika in književnosti
dopoldanska govorilna ura: sreda, 9.10-9.55
Mojca Ozmec
magistrica profesorica razrednega pouka
Maja Petek
magistrica profesorica slovenskega jezika in magistrica profesorica angleščine
dopoldanska govorilna ura: sreda, 11.50-12.35
Dani Sajtl
univ. dipl. inž. el., računalnikar - organizator informacijskih dejavnosti (ROID)
Luka Sambolec
profesor športa
dopoldanska govorilna ura: četrtek, 8.20.-9.05
Mihaela Sušec Vučko
profesorica matematike
Ana Šuster Kraner
profesorica likovne umetnosti
dopoldanska govorilna ura: sreda, 11.50-12.35
Eva Vivola
profesorica sociologije in slovenščine
dopoldanska govorilna ura: torek, 11.00.-11.45

Svetovalna služba

Maja Mencigar
profesorica pedagogike
dopoldanska govorilna ura: petek, 9.10-9.55

Vrtec

Špela Jančič
pomočnica vzgojiteljice
Tatjana Komperšak Škerget
pomočnica vzgojiteljice
Gabrijela Murko
vzgojiteljica, pomočnica ravnateljice v vrtcu
Marija Pak
vzgojiteljica
Andreja Plemenič
vzgojiteljica
Simona Raner
pomočnica vzgojiteljice
Andreja Senekovič
vzgojiteljica
Sonja Šajher
pomočnica vzgojiteljice
Anja Škrobar
vzgojiteljica
Anita Žunkovič Mohorič
pomočnica vzgojiteljice

Ravnateljica

Vesna Breznik
profesorica slovenščine in pedagogike

Tajništvo - računovodstvo

Mateja Košnik
računovodkinja
Anita Turk
tajnica VIZ VI

Tehnično osebje

Jožef Jager
hišnik

Kuhinja

Brigita Antonič
kuhinjski pomočnik
Olga Grabušnik
kuharica
Ivana Hobot
pomočnica kuharice
Marija Urbanič
kuharica

Čiščenje

Marija Emerih
negovalka prostorov
Klavdija Jaušovec
negovalka prostorov
Darinka Konrad
negovalka prostorov
Lidija Ribič
negovalka prostorov
Tadeja Štefok negovalka prostorov
Irena Toplak
negovalka prostorov

Ostalo

Anja Ješovnik
spremljevalka gibalno oviranih učencev in otrok
Anja Skrbinšek
spremljevalka dolgotrajno bolnega otroka

© 2007-2024 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | 20. 6. 2024, 13:04 | Izjava o dostopnosti