Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365
Vrtec

Sončki
Sprememba delovnega časa Vrtca pri OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol

Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je od 1. 10. 2021 spremenjen delovni čas Vrtca pri OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol, in sicer je vrtec odprt od 5.30 do 16.15.

Po Hišnem redu vrtca kakor tudi po priporočilih Kurikuluma za vrtce je priporočljivo, da otrok dnevno v vrtcu preživi največ 9 ur.

Hkrati pa bi vas želeli opozoriti, da je potrebno otroka v vrtec pripeljati najkasneje do 8.00 ure zjutraj. Kasnejši prihod otroka v vrtec pri njem povzroča nelagodje, saj zamudi pomemben čas v vrtcu (priprava na zajtrk, sam zajtrk ter usmerjene dejavnosti). Če pa je otrok zbolel, pa vas prosimo, da do 8.00 ure zjutraj sporočite odsotnost otroka vzgojiteljici.

Hvala za razumevanje.

Vesna Breznik, prof.
ravnateljica

petek, 03. 09. 2021, 10:37
objavila Vesna Breznik

Lunice
Oblački
Snežinke
Zvezdice
Sončki
Obvestilo za starše predšolskih otrok

Spoštovani.

S 1. 9. 2021 se uveljavi novela Zakona o vrtcih (Ur.l.RS, št. 18/21), ki ponovno vpeljuje pravico do brezplačnega vrtca za drugega otroka iz iste družine, ki je vključen v vrtec hkrati s starejšim sorojencem. Pravice do brezplačnega vrtca pa bodo deležni tudi vsi starši, ki imajo v vrtcu tretjega ali nadaljnjega otroka, ne glede na to, ali so starejši sorojenci še v vrtcu.

Ker gre za pravico, ki jo določa zakon, morate starši še vedno oddati vlogo za znižano plačilo vrtca na pristojni CSD, da vam o tem izda odločbo.

Odločbo o pravici do znižanega plačila vrtca, ki določa višino plačilo staršev glede na dohodkovni razred, trajanje pravice, občino zavezanko za plačilo razlike med ceno programa, v katerega je vključen otrok in plačilom staršev, bo izdal CSD ter podatek posredoval preko distribucijskega modula v aplikacijo CEUVIZ, ki jo uporabljamo vzgojno-izobraževalni zavodi.

Lep pozdrav,

Vesna Breznik, prof.
ravnateljica

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | četrtek, 28. 10. 2021, 13:52