prva stran

OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
SIO-2020

SPIRIT Slovenija
Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365
Dosežki učencev

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2019/2020

Zlata priznanja

Leon Bračič Rajšp, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Nina Črnčec, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Neža Gert, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Lana Hohnjec, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
David Kacijan, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Lara Leš, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Andrej Lubi, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Zarja Mohorko, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Tinej Murko, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Anej Satler, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Nadja Špindler, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Urška Zorec, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)

Srebrna priznanja

Julija Konrad, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Anej Satler, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Anej Satler, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Silvana Šefer, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Nina Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tiana Šipek, 6. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)

Bronasta priznanja

Julija Bedič, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Tisa Bedič, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Alina Berič, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Gala Bračič, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Leon Bračič Rajšp, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Patrik Cmager, 1. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Silva Špindler)
Patrik Cmager, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Silva Špindler)
Aneja Črnčec, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Aneja Črnčec, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Nina Črnčec, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Pia Črnčec, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Nik Držanić, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Silva Špindler)
Jure Dvoršak, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)
Jure Dvoršak, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Jure Dvoršak, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Špela Dvoršak, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Sara Fanedl, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Sara Fanedl, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Sara Fanedl, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Sara Fanedl, 8. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Sara Fanedl, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Žan Golob, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Jaka Gselman, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Jaka Gselman, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Žiga Hohnjec, 5. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Marija Senekovič)
Damir Holer, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Valentina Januš, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
David Kacijan, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jonas Kacijan, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jonas Kacijan, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jonas Kacijan, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jonas Kacijan, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Anastazija Kauran, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Blaž Franc Kauran, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Katarina Kauran, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Jan Kolarič, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Marija Senekovič)
Jan Kolarič, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Marija Senekovič)
Julija Konrad, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Julija Konrad, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Julija Konrad, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Saša Kop Žmavc, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Damir Korošec, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Dario Korošec, 4. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Žan Kosar, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Marija Senekovič)
Žan Kosar, 5. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Marija Senekovič)
Žan Kosar, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Larisa Kotnik, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Larisa Kotnik, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Larisa Kotnik, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Gregor Kretič, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Lan Kurnik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Lan Kurnik, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Silva Špindler)
Ema Lavrenčič, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Lara Leš, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lara Leš, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Anej Lorber, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Timotej Majcenič, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Marija Senekovič)
Tjaša Mihelič, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Zarja Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Zarja Mohorko, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Taja Murko, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Nial Nudl Šipek, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Liam Ozmec, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Silva Špindler)
Anej Pavalec, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Taja Pavalec, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Zala Puclin, 1. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Silva Špindler)
Zala Puclin, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Silva Špindler)
Svit Sambolec, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Svit Sambolec, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Anej Satler, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Anej Satler, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Anej Satler, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Silvana Šefer, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Silvana Šefer, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Ema Senekovič, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Ema Senekovič, 4. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Ema Senekovič, 4. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju kemije za Preglovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Jan Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Neža Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Neža Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Nina Senekovič, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nina Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju bilogije za Proteusovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Nina Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tiana Šipek, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Tiana Šipek, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 6. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tiana Šipek, 6. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Laura Škamlec, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Maja Škamlec, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Maja Škamlec, 9. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Tobias Škamlec, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Kris Tian Škerget, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Katja Špindler, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Katja Špindler, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Nino Tusulin, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Marija Senekovič)
Nino Tusulin, 5. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Marija Senekovič)
Florentina Živko, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Florentina Živko, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Silva Špindler)
Kaja Žnuderl, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Kaja Žnuderl, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Kaja Žnuderl, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Urška Zorec, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)

Ostala priznanja

Tisa Bedič, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gala Bračič, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Leon Bračič Rajšp, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Patrik Brumen, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Elvira Črešnar, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Sara Fanedl, 8. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Manja Jug, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jonas Kacijan, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje - Diamantni kenguru (mentorica Jasna Malnar)
Patrik Knuplež, 8. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jure Kocbek, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Julija Konrad, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Aneja Kos, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tjaša Mihelič, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Aleks Rudolf, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Silvana Šefer, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ema Senekovič, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tiana Šipek, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Katja Špindler, 8. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gloria Vuzem, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)

Drugi uspehi

Tinej Murko, 7. r. 3. mesto na šolskem jesenskem krosu (mentor Luka Sambolec)
Anej Satler, 8. r. 3. mesto na šolskem jesenskem krosu (mentor Luka Sambolec)
Primož Šnajder, 6. r. 2. mesto na šolskem jesenskem krosu (mentor Luka Sambolec)

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | četrtek, 28. 10. 2021, 13:37