prva stran

OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
SPIRIT Slovenija Mreža gozdnih vrtcev in šol Ekošola Turizmu pomaga lastna glava eduroam

React-EU - IKT za VIZ
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | video | Oblak 365
Dosežki učencev

Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2020/2021

Zlata priznanja


Srebrna priznanja

Leon Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Lara Leš, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Jan Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tiana Šipek, 7. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)

Bronasta priznanja

Julija Bedič, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Alina Berič, 4. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Alina Berič, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Alina Berič, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Gala Bračič, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Leon Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Leon Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Leon Bračič Rajšp, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nejc Breznik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Patrik Cmager, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Silva Špindler)
Elvira Črešnar, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Pia Črnčec, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Tjaš Črnčec, 1. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Tjaš Črnčec, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Jure Dvoršak, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Jure Dvoršak, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Sara Fanedl, 9. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Sara Fanedl, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Jan Fekonja, 3. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Alenka Dominik)
Tim Fidler, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Tim Fidler, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Jonas Frangeš, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Silva Špindler)
Jonas Frangeš, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Jonas Frangeš, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Silva Špindler)
Neža Gert, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Neža Gert, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Žan Golob, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Andrej Holer, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Julija Jamšek, 1. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Julija Jamšek, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Anastazija Kauran, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Blaž Franc Kauran, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Blaž Franc Kauran, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Marija Senekovič)
Blaž Franc Kauran, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Katarina Kauran, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Patrik Knuplež, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Larisa Kotnik, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Miloš Langerholc, 1. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Miloš Langerholc, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Miloš Langerholc, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Ema Lavrenčič, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Lara Leš, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Lara Leš, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lara Leš, 8. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Lara Leš, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Lara Leš, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Anej Lorber, 5. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Marija Senekovič)
Anej Lorber, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Timotej Majcenič, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Timotej Majcenič, 6. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Timotej Majcenič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tinej Murko, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tinej Murko, 8. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Jurij Gregor Nudl, 1. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Jakob Oder, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Anej Pavalec, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Svit Sambolec, 3. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Alenka Dominik)
Svit Sambolec, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Svit Sambolec, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Anej Satler, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Anej Satler, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Anej Satler, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Anej Satler, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Ema Senekovič, 5. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Marija Senekovič)
Ema Senekovič, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Ema Senekovič, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Jan Senekovič, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jan Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jan Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Jan Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Jan Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Miha Senekovič, 1. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Neža Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju bilogije za Proteusovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Neža Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Neža Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Nina Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Nina Senekovič, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Nik Šipek, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Silva Špindler)
Tiana Šipek, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tiana Šipek, 7. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Tiana Šipek, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tiana Šipek, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Primož Šnajder, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gloria Vuzem, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Gloria Vuzem, 7. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Jasna Malnar)
Gloria Vuzem, 7. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Gabriel Zavernik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Mija Žerav, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Florentina Živko, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Silva Špindler)
Florentina Živko, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Kaja Žnuderl, 4. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Kaja Žnuderl, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Kaja Žnuderl, 4. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Kaja Žnuderl, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Urška Zorec, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Urška Zorec, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Urška Zorec, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Urška Zorec, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Nia Zorjan, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)

Ostala priznanja

Julija Bedič, 3. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tisa Bedič, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tisa Bedič, 5. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Alina Berič, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Alina Berič, 2. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Leon Bračič Rajšp, 8. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Minea Bračko, 6. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Patrik Cmager, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Silva Špindler)
Pia Črnčec, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Jure Dvoršak, 3. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jure Dvoršak, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Jan Fekonja, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Jaka Gselman, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Aneja Irgolič, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Silva Špindler)
Valentina Januš, 5. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Katarina Jug, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Manja Jug, 5. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Manja Jug, 5. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Blaž Franc Kauran, 5. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Patrik Knuplež, 9. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jan Kolarič, 6. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Žana Korez, 6. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Aneja Kos, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Maja Košnik, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Larisa Kotnik, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ema Lavrenčič, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anej Lorber, 5. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Timotej Majcenič, 6. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nial Nudl Šipek, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Jakob Oder, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Silva Špindler)
Zala Puclin, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Silva Špindler)
Svit Sambolec, 3. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Svit Sambolec, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Alenka Dominik)
Ema Senekovič, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jani Senekovič, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tobias Škamlec, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Florentina Živko, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine Mehurčki (mentorica Silva Špindler)
Kaja Žnuderl, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)

Drugi uspehi


© 2007-2022 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | 29. 5. 2022, 7:22