prva stran
Kulturna šola

eduroam
Ekošola Šolska shema Evropske unije Odprta knjiga Naša mala knjižnica Turizmu pomaga lastna glava
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | video | Oblak 365 | Arnes pošta
Dosežki učencev

Šolsko leto 2021/2022
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2021/2022

Zlata priznanja

Ela Bauman, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Neža Gert, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Žana Jeza, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Lara Leš, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Nataša Lorber, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Tjaša Mihelič, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Tinej Murko, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Ema Senekovič, 6. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Primož Šnajder, 8. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Urška Zorec, 9. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)

Srebrna priznanja

Tim Fidler, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Larisa Kotnik, 5. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Jakob Oder, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Ema Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju logike (bronasto) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (državno) (mentorica Mateja Nudl)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (regijsko) (mentorica Mateja Nudl)
Urška Zorec, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)

Bronasta priznanja

Ela Bauman, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Silva Špindler)
Tisa Bedič, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Tisa Bedič, 6. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Tisa Bedič, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Žana Belec, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Alina Berič, 5. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Alina Berič, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Alina Berič, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Žan Berič, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mojca Ozmec)
Žan Berič, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Gala Bračič, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Gala Bračič, 8. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Gala Bračič, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gala Bračič, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Larisa Bračič, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Leon Bračič Rajšp, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Leon Bračič Rajšp, 9. r. Tekmovanje v znanju bilogije za Proteusovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Leon Bračič Rajšp, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (priznanje Čmrlj) (mentorica Antonija Širec)
Leon Bračič Rajšp, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (regijsko) (mentorica Antonija Širec)
Leon Bračič Rajšp, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Leon Bračič Rajšp, 9. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Leon Bračič Rajšp, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Minea Bračko, 7. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Sven Bračko, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Nejc Breznik, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Nejc Breznik, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Patrik Brumen, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Patrik Brumen, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Patrik Cmager, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Patrik Cmager, 3. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Alenka Dominik)
Patrik Cmager, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Patrik Cmager, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Patrik Cmager, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Elvira Črešnar, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Elvira Črešnar, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Aljaž Črnčec, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mojca Ozmec)
Pia Črnčec, 4. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Pia Črnčec, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Tjaš Črnčec, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)
Tjaš Črnčec, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Tjaš Črnčec, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Enej Dobaj, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nik Držanić, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Jure Dvoršak, 4. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Jure Dvoršak, 4. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Jure Dvoršak, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Jure Dvoršak, 4. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Gael Ekselenski Lazič, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Gael Ekselenski Lazič, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Gael Ekselenski Lazič, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Rene Felc, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Tim Fidler, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Tim Fidler, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Martina Škrlec)
Jonas Frangež, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Jonas Frangež, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Jonas Frangež, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Jonas Frangež, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Nace Frangež, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Nace Frangež, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Tinej Galunič, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Tinej Galunič, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Tinej Galunič, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Neža Gert, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Neža Gert, 9. r. Tekmovanje v znanju logike (priznanje za sodelovanje) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Neža Gert, 9. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Neža Gert, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Jaka Gselman, 4. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Matija Gselman, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mojca Ozmec)
Andrej Holer, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (priznanje Čmrlj) (mentorica Antonija Širec)
Andrej Holer, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (regijsko) (mentorica Antonija Širec)
Andrej Holer, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Nik Holer, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)
Nik Holer, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Aneja Irgolič, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Aneja Irgolič, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Julija Jamšek, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)
Julija Jamšek, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Julija Jamšek, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Julija Jamšek, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Gloria Jazbec Hrvatin, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Manja Jug, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
David Kacijan, 9. r. Tekmovanje v znanju logike (priznanje za sodelovanje) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Blaž Franc Kauran, 6. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Blaž Franc Kauran, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Katarina Kauran, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Valentina Kauran, 9. r. Tekmovanje v znanju logike (priznanje za sodelovanje) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Valentina Kauran, 9. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Valentina Kauran, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Valentina Kauran, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Jure Kocbek, 8. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Jure Kocbek, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (priznanje Čmrlj) (mentorica Antonija Širec)
Jure Kocbek, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Jan Kolarič, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Dario Korošec, 6. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Žan Kosar, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Žan Kosar, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Žan Kosar, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Žan Kosar, 7. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Maja Košnik, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Maja Košnik, 5. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Maja Košnik, 5. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Larisa Kotnik, 5. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Larisa Kotnik, 5. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Aljaž Kovačič Purgaj, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Aljaž Kovačič Purgaj, 3. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Alenka Dominik)
Aljaž Kovačič Purgaj, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Aljaž Kovačič Purgaj, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Aljaž Kovačič Purgaj, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Jurij Kraner, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mojca Ozmec)
Jurij Kraner, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Mojca Ozmec)
Jurij Kraner, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Ema Kren, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Mojca Ozmec)
Lan Kurnik, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Lan Kurnik, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Miloš Langerholc, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)
Miloš Langerholc, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Martina Škrlec)
Miloš Langerholc, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Miloš Langerholc, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Miloš Langerholc, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Ema Lavrenčič, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Ema Lavrenčič, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Lara Leš, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (priznanje Čmrlj) (mentorica Antonija Širec)
Lara Leš, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lara Leš, 9. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Lara Leš, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Mineja Levačič, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Mia Ljubec, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Mia Ljubec, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Larisa Lorber, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Larisa Lorber, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Nik Lorenčič, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Timotej Majcenič, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Timotej Majcenič, 7. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Vid Majcenič, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Larisa Mihelič, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Larisa Mihelič, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Larisa Mihelič, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Tinej Murko, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Jurij Gregor Nudl, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)
Jurij Gregor Nudl, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Jurij Gregor Nudl, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Jurij Gregor Nudl, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Vid Nudl, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Mojca Ozmec)
Vid Nudl, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Mojca Ozmec)
Jakob Oder, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Jakob Oder, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Jakob Oder, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Jakob Oder, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Lovro Ornik, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Lovro Ornik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Lovro Ornik, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Anej Pavalec, 6. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Daniel Pivljakovič, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Daniel Pivljakovič, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Flin Plečko, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Svit Polič, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Zala Puclin, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Zala Puclin, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Nejc Rop Korošec, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Aljaž Ropoša, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Aljaž Ropoša, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Svit Sambolec, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Ema Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Ema Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Ema Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Ema Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (regijsko) (mentorica Antonija Širec)
Ema Senekovič, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Jani Senekovič, 5. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Jani Senekovič, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Miha Senekovič, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)
Miha Senekovič, 2. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Martina Škrlec)
Miha Senekovič, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Miha Senekovič, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Miha Senekovič, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Miha Senekovič, 2. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Zala Senekovič Šönveter, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Zala Senekovič Šönveter, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Zala Senekovič Šönveter, 3. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Alenka Dominik)
Zala Senekovič Šönveter, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Naja Šenekar, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mojca Ozmec)
Tjan Šenekar, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Nik Šipek, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju bilogije za Proteusovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (priznanje Čmrlj) (mentorica Antonija Širec)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju kemije za Preglovo priznanje (mentorica Majda Kolarič)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju logike (priznanje za sodelovanje) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (regijsko) (mentorica Antonija Širec)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Tiana Šipek, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Teja Šteflič, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mojca Ozmec)
Teja Šteflič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Mojca Ozmec)
Lina Šunko, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Elena Urbanič, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mojca Ozmec)
Elena Urbanič, 1. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Neli Urbanič, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mojca Ozmec)
Gloria Vuzem, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Gloria Vuzem, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Gloria Vuzem, 8. r. Tekmovanje v znanju logike (priznanje za sodelovanje) (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Gloria Vuzem, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gloria Vuzem, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (regijsko) (mentorica Antonija Širec)
Gabriel Zavernik, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)
Gabriel Zavernik, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Gabriel Zavernik, 2. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Martina Škrlec)
Iva Zemljič, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (biserno priznanje) (mentorica Mojca Ozmec)
Matej Zemljič, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Lana Zorec, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lana Zorec, 8. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Urška Zorec, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Urška Zorec, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Urška Zorec, 9. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Urška Zorec, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Urška Zorec, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Mateja Nudl)
Urška Zorec, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Nia Zorjan, 2. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Martina Škrlec)
Maja Žerav, 1. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Silva Špindler)
Florentina Živko, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Alenka Dominik)
Florentina Živko, 3. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Alenka Dominik)
Florentina Živko, 3. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Alenka Dominik)
Florentina Živko, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Kenguru Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Florentina Živko, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Kaja Žnuderl, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Kaja Žnuderl, 5. r. Tekmovanje v znanju logike (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Kaja Žnuderl, 5. r. Tekmovanje v znanju logike Logična pošast (mentorica Mihaela Sušec Vučko)
Zoja Žnuderl, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Martina Škrlec)

Ostala priznanja

Julija Bedič, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Julija Bedič, 4. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tisa Bedič, 6. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tisa Bedič, 6. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Alina Berič, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Alina Berič, 5. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Pia Črnčec, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Pia Črnčec, 4. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Žan Golob, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jaka Gselman, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Katarina Jug, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Katarina Jug, 4. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Maja Košnik, 5. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Larisa Kotnik, 5. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ema Lavrenčič, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ema Lavrenčič, 5. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lara Leš, 9. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anej Lorber, 6. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Micheel Purgaj, 6. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Svit Sambolec, 4. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Svit Sambolec, 4. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ema Senekovič, 6. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jani Senekovič, 5. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tiana Šipek, 8. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tobias Škamlec, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tobias Škamlec, 5. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Matej Zemljič, 5. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Eva Zupanc, 5. r. Angleška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Kaja Žnuderl, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Kaja Žnuderl, 5. r. Nemška bralna značka (srebrno priznanje) (mentorica Irena Kocbek)

Drugi uspehi

Družboslovni krožek Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (najboljša gastronomska ponudba na stojnici) (mentorica Milena Kokol)
Lutkovni krožek Območno srečanje Lutkovnih skupin Slovenije (srebrna plaketa) (mentorica Martina Škrlec)
Neža Gert, 9. r. Odprta knjiga GG4U (celoletno bralno tekmovanje) - skupno 2. mesto (mentorica Mateja Nudl)
Lara Leš, 9. r. Odprta knjiga GG4U (celoletno bralno tekmovanje) - skupno 2. mesto (mentorica Mateja Nudl)
Ema Senekovič, 6. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (najboljša promotorka 36. državnega festivala) (mentorica Milena Kokol)
Rok Senekovič, 9. r. Z digitalno sliko Šola čez 30 let je osvojil v svoji kategoriji 2. mesto. (mentorica Mateja Nudl)
Urška Zorec, 9. r. Odprta knjiga GG4U (celoletno bralno tekmovanje) - skupno 2. mesto (mentorica Mateja Nudl)

© 2007-2024 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | 20. 6. 2024, 14:06 | Izjava o dostopnosti