prva stran

OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
SPIRIT Slovenija Mreža gozdnih vrtcev in šol Ekošola Turizmu pomaga lastna glava eduroam

React-EU - IKT za VIZ
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365
Dosežki učencev
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2014/2015

Zlata priznanja


Srebrna priznanja

Nika Gamser, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
David Lorber, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gašper Mohorko, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Lucija Ornik, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lucija Ornik, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Kristjan Mihael Reisman, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Kristjan Mihael Reisman, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Tadej Roškarič, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Ana Šefer, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Ana Šefer, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)

Bronasta priznanja

Gala Bračič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Sanja Bračič, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Leon Bračič Rajšp, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Rene Bračič Rajšp, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Rene Bračič Rajšp, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Rene Bračič Rajšp, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Severina Bračko, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Karmen Breznik, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Patrik Brumen, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Lara Črnčec, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Lara Črnčec, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Lara Črnčec, 5. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Kevin Demšar, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Mineja Draškovič, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Timotej Eder, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Timotej Eder, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jan Fanedl, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Sara Fanedl, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Sara Fras, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Nika Gamser, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nika Gamser, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Nika Gamser, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Tjaša Gamser, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Tjaša Gamser, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Luka Gert, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Neža Gert, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Neža Gert, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Leon Gomolj, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Blažka Grabušnik, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Blažka Grabušnik, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Blažka Grabušnik, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Laura Gragar, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tristan Hudales, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
David Kacijan, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Jonas Kacijan, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jonas Kacijan, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Anastazija Kauran, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Valentina Kauran, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Valentina Kauran, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)
Taja Kirbiš, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Larisa Knezar, 9. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Patrik Knuplež, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Tinkara Knuplež, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Eva Konrad, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Julija Konrad, 4. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Julija Konrad, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Anja Krautič, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Anja Krautič, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Anja Krautič, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Anja Krautič, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Anja Krautič, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Anja Krautič, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
David Lorber, 8. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
David Lorber, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
David Lorber, 8. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Maruša Lorenčič, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Nik Lorenčič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Primož Medved, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Gašper Mohorko, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Gašper Mohorko, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gašper Mohorko, 7. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Gašper Mohorko, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Rebeka Muhič, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Rebeka Muhič, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Karin Najdenik, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Karin Najdenik, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lucija Ornik, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Lucija Ornik, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lucija Ornik, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Lucija Ornik, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Vesna Ornik, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Kristjan Mihael Reisman, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Kristjan Mihael Reisman, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Kristjan Mihael Reisman, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Tadej Roškarič, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Tadej Roškarič, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tadej Roškarič, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Tadej Roškarič, 9. r. Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Ana Šefer, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Ana Šefer, 6. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Ana Šefer, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Ana Šefer, 6. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Ana Šefer, 6. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Helena Šefer, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Filip Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Filip Senekovič, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jan Senekovič, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Jan Senekovič, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Tiana Šipek, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Laura Škamlec, 4. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Kris Tian Škerget, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Kris Tian Škerget, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Zoja Škerget, 5. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Zoja Škerget, 5. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Zoja Škerget, 5. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Katja Špindler, 3. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Katja Špindler, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Katja Špindler, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Nadja Špindler, 3. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Simon Špindler, 6. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Domen Sulcer, 6. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Gregor Sulcer, 8. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Gregor Sulcer, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Gregor Sulcer, 8. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Gregor Sulcer, 8. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Gregor Sulcer, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Primož Sulcer, 3. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Barbara Oder)
Gloria Vuzem, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Gašper Waldhütter, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Gašper Waldhütter, 7. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Gašper Waldhütter, 7. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Živa Waldhütter, 9. r. Preglovo tekmovanje iz znanja kemije (mentorica Majda Kolarič)
Živa Waldhütter, 9. r. Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije (mentorica Majda Kolarič)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica mag. Aleksandra Žnuderl)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje v znanju razvedrilne matematike (mentorica Jasna Malnar)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Vlasta Kavran)
Živa Waldhütter, 9. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Simon Zemljič, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Marisa Žerav, 7. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Urška Zorec, 2. r. Tekmovanje v računalniški in informacijski pismenosti Bober (mentorica Jasna Malnar)
Urška Zorec, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Lavra Bukšek Kreft)

Ostala priznanja

Rene Bračič Rajšp, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lara Črnčec, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Mineja Draškovič, 8. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Timotej Eder, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nika Gamser, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Leon Gomolj, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Blažka Grabušnik, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jonas Kacijan, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jonas Kacijan, 4. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Alex Knuplež, 8. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Eva Konrad, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anja Krautič, 8. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gašper Mohorko, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Karin Najdenik, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lucija Ornik, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Lucija Ornik, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nika Ornik, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Kristjan Mihael Reisman, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Rene Ribič, 4. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tadej Roškarič, 9. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Ana Šefer, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Laura Škamlec, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Zoja Škerget, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Simon Špindler, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gregor Sulcer, 8. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Luka Terbuc, 6. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Luka Terbuc, 6. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gašper Waldhütter, 7. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Živa Waldhütter, 9. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Metka Zemljič, 5. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)

Drugi uspehi

Ekipno 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Ekipno V tekmovanju Naj športna šola Slovenskih goric so učenci naše šole zasedli 3. mesto, in to s 610 točkami. (mentorica Cvetka Škrlec)
Mlajše deklice 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v malem nogometu v Voličini (mentorica Cvetka Škrlec)
Mlajše deklice 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki v Benediktu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejše deklice 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki v Benediktu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejše deklice 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki na mivki v Jurovskem Dolu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejše deklice 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki v Benediktu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejši dečki 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Starejši dečki 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki v Lenartu (mentorica Cvetka Škrlec)
Lara Črnčec, 5. r. 2. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - tek 600 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Adrijan Jager, 8. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Anja Krautič, 8. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Manica Šenekar, 9. r. 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Zoja Škerget, 5. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v krosu - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Domen Sulcer, 7. r. 2. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - tek 300 m (mentorica Cvetka Škrlec)

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | četrtek, 02. 12. 2021, 21:27