prva stran

OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol
SPIRIT Slovenija Mreža gozdnih vrtcev in šol Ekošola Turizmu pomaga lastna glava eduroam

React-EU - IKT za VIZ
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365
Dosežki učencev
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Zlata knjiga

Šolsko leto 2006/2007

Zlata priznanja

Žiga Perko, 9. a Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije (mentorica Majda Kolarič)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (mentorica Milena Kokol)

Srebrna priznanja

Adrijana Črnčec, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Matej Gajzler, 9. a Tekmovanje v znanju nemškega jezika (mentorica Irena Kocbek)
Klavdija Kavran, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Lea Korošec, 9. a Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Lea Korošec, 9. a Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Lea Korošec, 9. a Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Anja Perko, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 9. a Preglovo tekmovanje iz znanja kemije (mentorica Majda Kolarič)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Milan Roj, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Simon Škrlec, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Simon Škrlec, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Žiga Škrlec, 9. a Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Žiga Škrlec, 9. a Tekmovanje v znanju zgodovine za Turnerjevo priznanje (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju geografije (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jasna Malnar)
Ines Žunkovič, 9. b Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Ines Žunkovič, 9. b Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Aleksandra Lorbek)

Bronasta priznanja

Dejan Belna, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jasna Belna, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Sara Bračič, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Alen Breznik, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jure Breznik, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Adrijana Črnčec, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Adrijana Črnčec, 7. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Amadej Cungl, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Blaž Drašak, 4. r./8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Aljaž Fras, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Ines Fras, 9. b Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Sara Fras, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Tadej Gajser, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Matej Gajzler, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Matej Gajzler, 9. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Tjaša Gamser, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Pija Grah, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Alen Gungl, 3. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Blaž Hobot, 3. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Tristan Hudales, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Anja Jager, 5. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žan Jovanovič, 3. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Sabina Kacijan, 5. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Klavdija Kavran, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Dejan Ketiš, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Miha Kocbek, 5. a Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Miha Kocbek, 5. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Maja Komperšak, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Tone Konrad, 4. r./8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Lea Korošec, 9. a Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije (mentorica Majda Kolarič)
Lea Korošec, 9. a Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica Ida Hrietz)
Lea Korošec, 9. a Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Lea Korošec, 9. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Lea Korošec, 9. a Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Lea Korošec, 9. a Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Tomaž Korošec, 3. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Aleksandra Kranar, 7. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Aljaž Krautič, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Amadeja Lavrenčič, 3. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Rebeka Lorber, 5. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Karin Najdenik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Lucija Ornik, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Anja Perko, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Anja Perko, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Anja Perko, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Anja Perko, 7. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Žiga Perko, 9. a Preglovo tekmovanje iz znanja kemije (mentorica Majda Kolarič)
Žiga Perko, 9. a Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije (mentorica Majda Kolarič)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju angleškega jezika (mentorica Ida Hrietz)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žiga Perko, 9. a Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Nejc Planer, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Srečko Polše, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Dominik Rajšp, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Kristjan Mihael Reisman, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Doris Ribič, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Milan Roj, 8. r. Preglovo tekmovanje iz znanja kemije (mentorica Barbara Waldhütter)
Milan Roj, 8. r. Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije (mentorica Majda Kolarič)
Milan Roj, 8. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Karmen Polič)
Milan Roj, 8. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Milan Roj, 8. r. Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Milan Roj, 8. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Tadej Roškarič, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Manica Šenekar, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Klemen Škamlec, 4. r./8 Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Senekovič)
Marko Škamlec, 5. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Jani Škrlec, 9. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Marko Škrlec, 3. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Simon Škrlec, 9. r. Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Simon Škrlec, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Urban Škrlec, 3. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Jurij Štaner, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Tilen Toplak, 3. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Martina Škrlec)
Gregor Verbošt, 7. r. Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Gregor Verbošt, 7. r. Tekmovanje v projektu Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Milena Kokol)
Gregor Verbošt, 7. r. Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju fizike za Stefanovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Tadej Verbošt, 9. b Tekmovanje v znanju zgodovine (mentorica Milena Kokol)
Luka Verle, 4. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Alenka Dominik)
Uroš Vuzem, 9. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Živa Waldhütter, 1. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Jožica Andrejč)
Helena Zemljič, 7. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Vesna Zemljič, 3. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Anja Zorjan, 3. b Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Marija Divjak)
Jasmina Zorjan, 5. a Tekmovanje iz znanja Vesele šole (mentorica Majda Kolarič)
Jasmina Zorjan, 5. a Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Antonija Širec)
Žan Zrnec, 2. r. Tekmovanje v znanju matematike za Vegovo priznanje (mentorica Silva Špindler)
Ines Žunkovič, 9. b Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni (mentorica Karmen Polič)
Ines Žunkovič, 9. b Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje (mentorica Aleksandra Lorbek)

Ostala priznanja

Marko Belovič, 3. b Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Divjak)
Adrijana Črnčec, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jurij Črnčec, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Blaž Drašak, 4. r./8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Katja Emeršič, 4. r. Branje-pisanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Tadej Gajser, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Matej Gajzler, 9. a Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gabrijela Grabušnik, 4. r./8 Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Barbara Gragar, 2. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Silva Špindler)
Blaž Hobot, 3. a Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Martina Škrlec)
Tilen Hobot, 4. r./8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Andrej Ketiš, 4. r./8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Miha Kocbek, 5. a Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Miha Kocbek, 5. a Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Agnes Kojc, 4. r./8 Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Tomaž Korošec, 3. a Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Martina Škrlec)
Aljaž Krautič, 2. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Silva Špindler)
Polona Kren, 2. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Silva Špindler)
Doroteja Križan, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Doroteja Križan, 4. r. Branje-pisanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Doroteja Križan, 4. r. Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Eva Ornik, 4. r. Branje-pisanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Eva Ornik, 4. r. Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Timi Ornik, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Anja Perko, 7. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Žiga Perko, 9. a Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nejc Planer, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Nejc Planer, 4. r. Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Matevž Roškarič, 5. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Gregor Senekovič, 8. r. Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Klemen Škamlec, 4. r./8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Rebeka Škrlec, 4. r./8 Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Senekovič)
Urban Škrlec, 3. b Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Divjak)
Žiga Škrlec, 9. a Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Jurij Štaner, 2. r. Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Silva Špindler)
Tadej Verbošt, 9. b Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Denis Verle, 4. r./8 Nemška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Luka Verle, 4. r. Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Matic Zarnec, 4. r. Angleška bralna značka (zlato priznanje) (mentorica Irena Kocbek)
Matic Zarnec, 4. r. Tekmovanje Računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Alenka Dominik)
Vesna Zemljič, 3. b Tekmovanje računanje je igra (zlato priznanje) (mentorica Marija Divjak)

Drugi uspehi

Jure Breznik, 7. r. 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 300 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Aljaž Fras, 7. r. 3. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - met žogice (mentorica Cvetka Škrlec)
Maja Komperšak, 7. r. 2. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)
Jani Škrlec, 9. b 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - skok v višino (mentorica Cvetka Škrlec)
Tadej Verbošt, 9. b 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Tadej Verbošt, 9. b 1. mesto na področnem tekmovanju v atletiki - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Tadej Verbošt, 9. b 13. mesto na državnem tekmovanju v atletiki - tek 1000 m (mentorica Cvetka Škrlec)
Jasmina Zorjan, 5. a 3. mesto na medobčinskem tekmovanju v atletiki - tek 600 m (mentorica Cvetka Škrlec)

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | četrtek, 02. 12. 2021, 21:06