Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | e-učilnice | Oblak 365
"Cajt je za jurfešto"
Nabirajmo kilometre
Trajnostna mobilnost

Namen projekta Branje nas bogati je, da se učence spodbuja k branju. Sodelovali bomo v nacionalnem mesecu branja (8. 9.–11. 10. 2020), v okviru katerega bi naj vsak dan 15 minut glasno brali, še dodatno pa bi se pri vseh predmetih in dejavnostih posvetili branju in sproti beležili dogodke. Članice projekta Branje nas bogati bodo z učenci posameznega razreda še vedno prebirale literaturo na temo DRUGAČNOSTI, z učenci izvajale različne dejavnosti (likovno, literarno ustvarjanje, dramsko uprizarjanje …), saj je namen tega projekta pri učencih različne starosti spodbujati branje različne literature in jim branje približati kot prijetno izkušnjo. Temeljni cilji letošnjega šolskega projekta Branje nas bogati:

spodbujanje kritičnega in poglobljenega branja,
medpredmetno sodelovanje,
spodbujanje aktivne vloge učenca pri branju.

Za vsebinsko in organizacijsko izvedbo projekta skrbi tim, ki ga sestavljajo Lavra Bukšek Kreft, mag. Aleksandra Žnuderl, Irena Kocbek, Martina Škrlec, Barbara Waldhütter, Ana Šuster Kraner in Mateja Nudl.

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | nedelja, 16. 05. 2021, 11:25