SPIRIT Slovenija Mreža gozdnih vrtcev in šol Ekošola Turizmu pomaga lastna glava eduroam

šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365

Junaki našega časa
Pasavček
Teden mobilnosti
Projekti EKSRP

Junaki našega časa

Tudi v šolskem letu 2021/22 se bomo na naši šoli trudili učence ozaveščati o pomenu prostovoljstva in pomoči drugim. Skupaj s projektom GIZ - Jaz sem dobro, ti si dobro se bomo trudi za dobro počutje vseh nas, predvsem pa se naučili poskrbeti zase in za druge. Organizirali bomo dobrodelne akcije, ki smo jih uspešno izpeljali že lansko leto, se pridružili še kakšni novi in v kolikor nam bodo razmere dopuščale, se bomo družili s starostniki. Vsekakor se bomo trudili, da naša šola tudi v tem šolskem letu ohrani naziv Junaki našega časa.

Mentorica: Aleksandra Kuntner

© 2007-2022 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | petek, 21. 01. 2022, 9:33