SIO-2020 Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Ekošola
aktualno šola koledar projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Individ. in skupinska pomoč
Skupnost učencev, parlament
Oddelčne skupnosti
Katalog inf. javnega značaja
Otroci s posebnimi potrebami

Na OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol je v šolskem letu 2019/2020 9 rednih oddelkov in 2 oddelka OPB, ki se izvajata v 3 skupinah.

Odločitev za obiskovanje OPB je prostovoljna in velja za celo šolsko leto.

Zaradi varnosti otroka in odgovornosti šole lahko učiteljica v OPB dovoli otroku odhod iz šole na podlagi pisne zahteve staršev.

Podaljšano bivanje se za učence prične izvajati po končanem pouku, in sicer od 11.50 ali 12.35 do 16.00. Učenci se pri podaljšanem bivanju samostojno učijo, ustvarjalno preživljajo čas in se sprostijo. V tem času imajo kosilo, sodelujejo v interesnih dejavnostih na šoli, opravijo domače naloge in se pripravijo za naslednji šolski dan pod strokovnim vodstvom. Pri učencih želimo oblikovati higienske, socialne in kulturne navade.

Organizacija podaljšanega bivanja (pdf, 607 kB)

Načrtovano jutranje varstvo učencev prvega razreda devetletke poteka v prostorih 1. razreda in traja od 6.15 do 8.15 ure. Jutranje varstvo izvajata Karmen Polič in Mateja Nudl.

V tem šolskem letu bodo dodatno strokovno pomoč učencem s posebnimi potrebami nudile pedagoginji Aleksandra Kuntner in Vesna Breznik, mag. prof. inkluzivne pedagogike Katja Malajner iz OŠ Gustava Šiliha, logopedinja Azra Basagić Tahirović iz Centra za sluh in govor Maribor in socialna pedagoginja Estera Jurša iz OŠ Sv. Trojica ter učitelji.

petek, 18. 09. 2020, 19:32
© 2007-2020 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.