SIO-2020 Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Ekošola
aktualno šola koledar projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Individ. in skupinska pomoč
Skupnost učencev, parlament
Oddelčne skupnosti
Katalog inf. javnega značaja
Otroci s posebnimi potrebami

Množične dejavnosti - tekmovanja, natečaji

Prežihova bralna značka - sodelujejo lahko učenci od 1. do 9. razreda. Mentorica je Barbara Waldhütter.
Angleška bralna značka – sodelujejo učenci od 4. do 9. razreda. Mentorica je Irena Kocbek.
Nemška bralna značka - mentorica Irena Kocbek.
Tekmovanje iz angleškega jezika - sodelujejo učenci 9. razreda, vodja tekmovanja je mag. Aleksandra Žnuderl.
Logika - sodelujejo učenci od 1. do 9. razreda, vodja tekmovanja je Jasna Malnar.
Matematični kenguru in tekmovanje za Vegovo priznanje - sodelujejo učenci od 1. do 9. razreda. Vodja tekmovanja je Antonija Širec.
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje – sodelujejo učenci od 4. do 9. razreda. Vodja tekmovanja je Mateja Nudl.
Tekmovanje za Stefanovo priznanje (tekmovanje iz fizike) – sodelujejo učenci 8. in 9. razreda. Vodja tekmovanja je Antonija Širec.
Športna tekmovanja v različnih disciplinah – sodelujejo učenci od 6. do 9. razreda. Vodja tekmovanj je Luka Sambolec.
Tekmovanje iz kemije (Preglovo priznanja), biologije (Proteusovo priznanje) – sodelujejo učenci 8. in 9. razreda. Vodja tekmovanj je Majda Kolarič.
Tekmovanje iz geografije in zgodovine – sodelujejo učenci od 6. do 9. razreda. Vodja tekmovanj je Milena Kokol.
Tekmovanje iz Vesele šole – sodelujejo učenci od 1. do 9. razreda, vodja tekmovanja je Majda Kolarič.
Otroška varnostna olimpiada – učenci 4. razreda se udeležijo otroške varnostne olimpijade pod mentorstvom Lavre Bukšek Kreft.
Tekmovanje iz razvedrilne matematike - sodelujejo učenci od 4. do 9. razreda, tekmovanje vodi Jasna Malnar.
Tekmovanje Bober – sodelujejo učenci od 2. do 9. razreda. Vodja tekmovanja je Jasna Malnar.
Tekmovanje v sladkorni bolezni – sodelujejo učenci od 6. do 9. razreda. Vodja tekmovanja je Karmen Polič.
Tekmovanje KTO – lego – sodelujejo učenci od 6. do 9. razreda. Vodja tekmovanja je Karmen Polič
Eko kviz – sodelujejo učenci od 6. do 8. razreda. Vodja tekmovanja je Majda Kolarič
Tekmovanje Turizmu pomaga lastna glava – sodelujejo učenci, ki so vključeni v omenjeno interesno dejavnost. Vodja tekmovanja je Milena Kokol
Sodelovanje na različnih natečajih (literarnih, likovnih ...) - Vsi učenci čez vso leto na različnih področjih sodelujejo na številnih natečajih v okviru izbirnih predmetov in interesnih dejavnosti.

petek, 18. 09. 2020, 19:33
© 2007-2020 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.