SIO-2020 Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Ekošola
aktualno šola koledar projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Individ. in skupinska pomoč
Skupnost učencev, parlament
Oddelčne skupnosti
Katalog inf. javnega značaja
Otroci s posebnimi potrebami

Prihodi in odhodi učencev

Učenci, ki stanujejo blizu šole, prihajajo v šolo peš ali s kolesi. Ostali koristijo brezplačen avtobusni prevoz. Učenci vstopajo in izstopajo iz avtobusa na parkirišču za šolo. Za učence vozače je organizirano varstvo, in sicer zjutraj od 7.00 ure do pričetka pouka v jedilnici šole ter po zaključenem pouku od 13.00 do 14.30 ure v učilnicah po razporedu.

Občina je dolžna zagotoviti brezplačen prevoz za vse učence, ki imajo stalno prebivališče oddaljeno od šole več kot 4 km. Prav tako mora občina poskrbeti za prevoz tistih otrok, katerih varnost je ogrožena na poti v šolo, torej če je cesta, po kateri hodijo v šolo, uvrščena med nevarne relacije. Varnost šolske poti ugotovi Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu na predlog šole.

Za učence, ki živijo v večji oddaljenosti od šole, tako na osnovi razpisa, ki ga je izvedla Občina Sv. Jurij v Slovenskih goricah, zagotavljamo prevoze v šolo. S tem bomo učencem tudi zagotavljali določeno stopnjo varnosti na poti v šolo in domov.

Za prevoz otrok v šolo in domov skrbi Arriva.

Šolsko leto 2020/2021: Vozni red na relaciji Gasteraj (pdf, 416 KB)
Šolsko leto 2020/2021: Vozni red na relaciji Partinje (pdf, 415 KB)

petek, 18. 09. 2020, 19:54
© 2007-2020 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.