Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Turizmu pomaga lastna glava Ekošola
šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | e-učilnice | Oblak 365
Individ. in skupinska pomoč
Skupnost uč., parlament
Oddelčne skupnosti
Adobe Acrobat dokument Pravila šolskega reda
Adobe Acrobat dokument Hišni red
Adobe Acrobat dokument GDPR
Katalog inf. javnega značaja
Otroci s poseb. potrebami

Zdravstveno varstvo in zdravniški pregledi

Vsi učenci 1., 3., 6. in 8. razreda bodo v tem šolskem letu sistematično pregledani. Vse preglede in vsa zakonska obvezna cepljenja bodo opravljali delavci Zdravstvenega doma Lenart. Šolska zdravnica je dr. Bernarda Vogrin.

Nekateri zaposleni bodo opravili predpisane zdravniške preglede na podlagi analize in zdravstvene ocene delovnih mest.

Učenci 1., 2., 3., 4. in 5. razreda sodelujejo v projektu "Tekmovanje za čiste in zdrave zobe ob zdravi prehrani". To je vseslovenska akcija, pri kateri enkrat mesečno nenapovedano preverja higieno zob zobna tehnica iz ZD Lenart. Najboljši razred je zmagovalec in prejme nagrado. Učenci 1. razreda pa bodo vključeni tudi v projekt Zobni alarm.

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | torek, 02. 03. 2021, 8:51