Prostorski pogoji, opremljenost razredov in matične učilnice

Za izvajanje obveznega in razširjenega programa vzgojno-izobraževalnega procesa je v šolskem poslopju na voljo dvanajst učilnic, dobro opremljena multimedijska učilnica, učilnica za izvajanje gospodinjstva in učilnica za tehniko in likovno s tehnično delavnico. Na voljo je devet kabinetov, primerna zbornica, knjižnica, kuhinja in jedilnica in upravni prostori.

Šport izvajamo v telovadnici.

V kuhinji pripravljajo zajtrke, malice, kosila in popoldanske malice za potrebe šole in vrtca. V jedilnici se lahko hkrati prehranjuje 102 učenca.

Opremljenost razredov

Razredi so opremljeni kot matične učilnice, namensko opremo imajo razredi za likovno umetnost in tehnični pouk, glasbeno umetnost in računalništvo. Učilnice so dokaj dobro opremljene z avdiovizualnimi sredstvi, v 13 učilnicah so nameščene interaktivne table.

Matične učilnice

Matična učilnica za 6. razred je učilnica BIO/KEM.
Matična učilnica za 7. razred je učilnica GUM.
Matična učilnica za 8. razred je učilnica TIT/LUM.
Matična učilnica za 9. razred je učilnica GEO/ZGO

© 2007-2024 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | 20. 4. 2024, 12:25 | Izjava o dostopnosti