SIO-2020 Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Ekošola
aktualno šola koledar projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Individ. in skupinska pomoč
Skupnost učencev, parlament
Oddelčne skupnosti
Katalog inf. javnega značaja
Otroci s posebnimi potrebami

Prostorski pogoji in opremljenost razredov

Za izvajanje obveznega in razširjenega programa vzgojno-izobraževalnega procesa je v šolskem poslopju na voljo enajst učilnic, dobro opremljena multimedijska učilnica, učilnica za izvajanje gospodinjstva in učilnica za tehniko in likovno s tehnično delavnico. Na voljo je devet kabinetov, primerna zbornica, knjižnica, kuhinja in jedilnica in upravni prostori.

Šport izvajamo v telovadnici.

V kuhinji pripravljajo zajtrke, malice, kosila in popoldanske malice za potrebe šole in vrtca. V jedilnici se lahko hkrati prehranjuje 98 učencev.

Opremljenost razredov

Razredi so opremljeni kot matične učilnice, namensko opremo imajo razredi za likovno umetnost in tehnični pouk, glasbeno umetnost in računalništvo. Učilnice so dokaj dobro opremljene z avdiovizualnimi sredstvi, v 10 učilnicah so nameščene interaktivne table, primanjkujejo nam določeni učni pripomočki in učila, ki jih bomo poskušali nabaviti v tem šolskem letu ob zadostnih finančnih pogojih.

petek, 18. 09. 2020, 19:23
© 2007-2020 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.