SIO-2020 Mreža gozdnih vrtcev in šol Trajnostna mobilnost Ekošola
aktualno šola koledar projekti dosežki zaposleni knjižnica glasilo povezave vrtec e-učilnice
Individ. in skupinska pomoč
Skupnost učencev, parlament
Oddelčne skupnosti
Katalog inf. javnega značaja
Otroci s posebnimi potrebami

Otroci s posebnimi potrebami

Otroci s posebnimi potrebami so otroci z motnjami v duševnem razvoju, slepi in slabovidni otroci, gluhi in naglušni otroci, otroci z govornimi motnjami, gibalno ovirani otroci, dolgotrajno bolni otroci, otroci z avtizmom in otroci z vedenjskimi in čustvenimi težavami, ki potrebujejo prilagojeno izvajanje izobraževalnih programov z dodatno strokovno pomočjo ali prilagojene izobraževalne programe oziroma posebni program vzgoje in izobraževanja, ter učenci z učnimi težavami.

V šolskem letu imamo 2019/2020 imamo 31 otrok z odločbo o usmeritvi (trenutno 6 učencev pa je še v postopku usmerjanja). Za vse smo pripravili individualizirane programe v sodelovanju s starši. Z njimi delajo učitelji, pedagoginji in zunanje sodelavke iz Osnovne šole Gustava Šiliha, Centra za sluh in govor Maribor in OŠ Sv. Trojica.

petek, 18. 09. 2020, 18:21
© 2007-2020 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane.