SPIRIT Slovenija Mreža gozdnih vrtcev in šol Ekošola Turizmu pomaga lastna glava eduroam

šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | dosežki | knjižnica | šport | povezave | glasilo | Oblak 365
Katalog informacij javnega značaja
Vizija šole
Prednostne naloge
Posebnosti naše šole
Finančni pogoji
Svet staršev, svet zavoda
Skupnost učencev

Adobe Acrobat dokument Pravila šolskega reda
Adobe Acrobat dokument GDPR

Otroci s posebnimi potrebami

Šolski okoliš obsega naslednja naselja: Malna, Spodnji Gasteraj, Zgornji Gasteraj, Srednji Gasteraj, Jurovski Dol, Zgornje Partinje, Varda in Žitence. Šola prevzema odgovornost za učence v prostorih šolske stavbe, na šolskem igrišču in dvorišču v času pouka in drugih dejavnosti po letnem delovnem načrtu, kot so naravoslovni, kulturni, tehniški, športni dnevi, ekskurzije in šola v naravi.

Večina učencev živi v urejenem okolju tako, da imajo vse pogoje za delo. V posameznih primerih, ko otroci bivajo v okolju, kjer opazimo pomanjkanje in negativni vpliv domačega okolja na vzgojo otroka, posreduje šolska pedagoginja preko komisij za socialno delo.

© 2007-2021 OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol. Vse pravice pridržane. | četrtek, 02. 12. 2021, 20:10